alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Rüya Takımı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Rüya Takımı
A
a

Turnuvada İpi Rüya Takımı Göğüsleyerek Şampiyon Oldu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Evinin Sultanları” Voleybol turnuvası 8 takımın kıyasıya mücadelesiyle sona erdi. Turnuvada ipi Rüya Takımı göğüsleyerek şampiyon olurken, Rüya takımın sporcusu Mihriban Ayhan kazandığı kupayı doğum günü olan kızı Asya Nehir Ayhan armağan etti.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sporu toplumun her kesimine yaymak, ülkenin dört bir yanında sporun gelişimine katkı sağlamak, spor branşlarının bilinirliğini artırmak, toplumu düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirerek, spor kültürü oluşturmak, katılımcıların beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek ve spor aracılığı ile sosyal hayata katılımlarını artırma amacıyla "Evinin Sultanları" projesi hayata geçirildi. İlginin bir hayli fazla olduğu müsabakalar Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonunda oynandı. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Evinin Sultanları” Voleybol turnuvası 8 takımın kıyasıya mücadelesiyle sona erdi.

Şampiyonların ödüllerini Müdür Kasapoğlu Takdim etti
Müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlara düzenlenen törenle ödülleri takdim edildi. Ödül törenine katılan Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi. Törende bir konuşma yapan Kasapoğlu, “Sporun yaşı yoktur sizin sporu sevmeniz ve burada bulunmanız çocuklarınıza iyi birer örnek oluyor. Sizler talep ettiğiniz sürece Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak biz de sizlerin yanında olacağız ve her türlü desteği vereceğiz ’’ dedi. Turnuvada emeği geçen herkese teşekkür eden Kasapoğlu, voleybolun sultanlarına katılım belgelerini takdim etti.

Şampiyon Rüya Takımı
4’erli iki grup üzerinden oynanan karşılaşmalar sonunda Merve Gündoğar, Mine Yalavaç Şaban ve Ebru Yabuzoğlu’ndan oluşan Alfa takımı üçüncü, Hatice Gül Demiralp, Betül Sert ve Pınar Kızık’tan oluşan Bhs İkinci, Sevgi Anıkaydın, Betül Atacan ve Mihriban Ayhan’dan oluşan Rüya takımı turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Kupayı doğum günü hediyesi olarak kızına hediye etti
Turnuvada anneleri sayesinde spor salonuyla tanışan küçük çocukların spor yaparken ki mutluluğu turnuvaya renk kattı. Şampiyon olan Rüya takımın sporcusu Mihriban Ayhan kazandığı kupayı doğum günü olan kızı Asya Nehir Ayhan armağan etti. Kızının doğum gününün kendisine şans getirdiğini söyleyen Mihriban Ayhan çifte sevinç yaşadı.
Öte yandan İl Müdürü Kasapoğlu turnuvanın gerçekleşmesinde sponsor olan firma yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat