alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Verilen sözler yine tutulmadı

Videoyu Aç Verilen sözler yine tutulmadı
A
a

Eskişehirspor futbolcusu Berkay Dabanlı ligin sona ermesiyle ilgili sosyal medyadan paylaştığı mesajında "çok sözler verildi ama yine tutulmadı" dedi...

Eskişehirspor kritik haftalar geçirdiği, düşme hattına kadar gerilediği sezonu kapattı. Sezonun sona ermesinin ardından Eskişehirsporlu oyuncular da geride kalan sezonla ilgili mesajlarını sosyal medyadan yayınlamaya başladılar.
Berkay Dabanlı da bu şekilde paylaşım yapan oyuncularımızdan biriydi. Mesajında "Hedefimize ulaştık, takımımızı düşürmedik" diyen Berkay, aynı zamanda çok şeyler yaşandığını, kendilerine çok söz verildiğini ama yine tutulmadığını belirtti.
Berkay'ın mesajı yeni sezonda Eskişehirspor'u ait olduğu yere taşıma temennisi ile sona erdi.

İşte Berkay Dabanlı'nın mesajı:
“İyisiyle kötüsü ile bir sezonu bitirdik. Hedefimize ulaştık. Takımımızı düşürmedik. Taraftarımızın kafasını önüne eğdirmedik. Zorlandık, çok şeyler yaşandı. Çok sözler verildi ama yine tutulmadı… Sözünün eri büyük Eskişehir taraftarı vardı. Her deplasman her şehir mesafe tanımadan bizi desteklediler. Çok teşekkür ederim her birine. Ben elimden gelen fedakarlığı Es-Es için yaptım. Gönlüm rahat çok şükür.  Yeni sezonda Es-Es’imizi gerçek ait olduğu yere taşımak dileği ile..”

 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat