alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Vefa Üst Geçidinde Düzenleme

Videoyu Aç Vefa Üst Geçidinde Düzenleme
A
a

Ütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Vefa Mahallesi'nde Yer Alan Üst Geçidin Yürüyüş Yolu Ve Üstünün Kapatılması İşlemlerini Yerinde İnceledi. Başkan Işık, Bu Hafta İçinde Tamamlanacak Çalışmalarla, Üst Geçidin Daha Modern Bir Görünüme Kavuşacağını Söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Vefa Mahallesi’nde yer alan üst geçidin yürüyüş yolu ve üstünün kapatılması işlemlerini yerinde inceledi. Başkan Işık, bu hafta içinde tamamlanacak çalışmalarla, üst geçidin daha modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.
Vefa Mahallesi’nde yer alan üst geçit ile ilgili yapılan bakım ve onarım çalışmalarını Belediye Başkan Yardımcıları Salih Özden, Abdullah Damcı, Murat Arık ve Ömer Köse ile birlikte inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, üst geçitte yapılan yürüyüş yolu düzenlemesi ve üstünün kapatılması çalışmalarının bu hafta içinde tamamlanacağını söyledi.
Düzenleme ve yenileme çalışmalarının bitmesi ile birlikte üst geçidin modern bir görünüme kavuşacağını belirten Başkan Işık, üst geçidin daha güvenli bir şekilde mahalle sakinleri ve Kütahyalılar tarafından kullanılabileceğini belirtti.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat