alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Kızılkaya Pomem Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Kızılkaya Pomem Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
A
a

Vali Kızılkaya, Pomem Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkez Müdürlüğü’nü (POMEM) ziyaret ederek polis adayı öğrencilerle bir araya geldi.
POMEM Müdürü Suat Günbey ve tören mangası tarafından karşılanan Vali Kızılkaya, polis adaylarının, teorik ve pratik eğitimlerini yakından takip etti. POMEM’in tesislerinde ve eğitim alanlarında da incelemede bulunan Vali Kızılkaya, polis adaylarının Türk milletinin huzur ve güveninin temsilcisi olacaklarını, vatandaşa şefkatle yaklaşmalarını, kanunlara bağlı olarak görev yapmalarını söyledi.

"Polis demek yeri geldiğinde düşmana karşı korkusuzca mücadele eden demektir"
Öğrencilere sabah kahvaltısına eşlik eden Vali Kızılkaya, “Emniyet ve asayiş hizmeti 24 saatlik bir dönemi kapsadığından gündüz-gece, soğuk-sıcak demeden sürmektedir. Burada alacağınız teorik ve pratik eğitimlerin ardından teşkilatın saflarına katılarak, meşakkatli ve onurlu bir yolculuğa çıkacaksınız. Unutmayın ki polis demek disiplin, hukuk, devlet, şefkat, merhamet, yeri geldiğinde düşmana karşı korkusuzca mücadele eden demektir. Üzerinizde taşıdığınız üniforma devlet demektir. Memleketimiz sizlere emanet. Sizlerden isteğimiz taşıdığınız devlet üniformasını hukukun üstünlüğü çerçevesinde insan haklarına riayet edip devletin şefkatli elini vatandaşımıza göstererek taşımanızdır. Eğitim hayatınızda ve buradan mezun olduktan sonra meslek hayatınızda sizlere başarılar diliyorum” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat