alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Gökmen Çiçek: “Bu Onurlu Görevi Layıkıyla Yerine Getireceğinize Eminim”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Gökmen Çiçek: “Bu Onurlu Görevi Layıkıyla Yerine Getireceğinize Eminim”
A
a

Vali Gökmen Çiçek, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı Görevine Yeni Başlayan İsmail Kumartaşlı Ve Yönetimini Makamında Kabul Ederek; “Bu Onurlu Görevi Layıkıyla Yerine Getireceğinize Eminim” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı görevine yeni başlayan İsmail Kumartaşlı ve yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Vali Çiçek Başkan Kumartaşlı’ya hitaben, “Bu onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğinize eminim” dedi.
19 Haziran’da Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı görevine yeniden başlayan Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret etti. Verdiği kararla birlikte dernek başkanlığı görevinden istifa eden Kumartaşlı, ardından 19 Haziran’da yapılan genel kurulda yeniden aday olarak başkanlık görevine başladı. Başkan Kumartaşlı, şehit aileleri ve gaziler için çalışmalarını sürdürürken Vali Gökmen Çiçek’e de yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir ziyaret gerçekleştirdi. Vali Gökmen Çiçek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğinize eminim” dedi.
Ziyaret günün anısına fotoğraf çektirilmesiyle son buldu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat