alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Çiçek Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Alanında İddialı Konuştu:

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Çiçek Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Alanında İddialı Konuştu:
A
a

Afyonkarahisar Tıbbi Aromatik Bitkiler Değerlendirme, Geliştirme Organizasyon Toplantısında Konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’Da Bitkisel Üretimde Ciddi Alt Yapı Çalışmalarının Olduğunu İfade Ederek: “1 Yıl Sonra Afsü, Tarım Ve Orman İl Müdürlüğü, Kaymakamlar Ve Belediye Başkanlarının Desteğiyle İnşallah Afyonkarahisar’I Bitkisel Üretimde En İyi İl Yapacağız” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Değerlendirme, Geliştirme organizasyon toplantısında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’da bitkisel üretimde ciddi alt yapı çalışmalarının olduğunu ifade ederek, “1 yıl sonra inşallah Afyonkarahisar’ı bitkisel üretimde en iyi il yapacağız” dedi.
Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Değerlendirme, Geliştirme ve Organizasyon Komisyonu Toplantısı, Vali Gökmen Çiçek’in başkanlığında yapıldı. Toplantıda il genelinde tıbbi ve aromatik bitkiler alanında yapılacak çalışmalar görüşüldü. Toplantıda konuşan Vali Gökmen Çiçek, bitkisel üretim alanında çok ciddi altyapı çalışmaları yaptıklarını söyledi. Vali Çiçek, “Bu meseleyi hem kaymakamlıklarımız hem belediyelerimiz atlamadan en ufak meseleyi bile küçük mesele olarak görmeden çözmeye çalışıyoruz. Bu şehirde olan her mesele aslında bizim meselemizdir. Tarım, hayvancılık, bitkisel üretim her konu aslında bizimle alakalı. Bitkisel üretim alanında büyük bir alt yapı çalışması içerisindeyiz. Üniversite, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bu konuda büyük bir özveriyle alt yapı çalışmalarını sürdürüyorlar. Biz bu konuda bir komisyon kurarak çalışmalara başladık. İnşallah Türkiye’ye örnek olacak projeleri hızla hayata geçireceğiz. Bu konuda elimizden geleni yapmakta kararlıyız. 1 yıl sonra inşallah Afyonkarahisar’ı bitkisel üretimde en iyi il yapacağız” dedi.”
Toplantı görüş alış verişinin bulunulmasının ardından sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat