alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Çiçek: “Afyon’Un Termal Otellerinin Kalitesi Her Geçen Gün Artıyor”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Çiçek: “Afyon’Un Termal Otellerinin Kalitesi Her Geçen Gün Artıyor”
A
a

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Termal Turizm Alanında Türkiye’Nin En Önemli Kentlerinden Birisi Olan Afyonkarahisar’In Dünyaca Ünlü Otelleri İle Kalitesini Her Geçen Daha Fazla İspat Ettiğini Kaydetti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, termal turizm alanında Türkiye’nin en önemli kentlerinden birisi olan Afyonkarahisar’ın dünyaca ünlü otelleri ile kalitesini her geçen daha fazla ispat ettiğini kaydetti.
Afyonkarahisar’ın önemli termal havzası olan Gazlıgöl’ün en büyük oteli Özgül Termal Tatil Köyü’nün sahibi Ali Özgül ile İşletme Müdürü Hakan Siyah, Vali Çiçek’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Çiçek, Özgül Termal gibi tesislerin Afyonkarahisar’ın termal turizm alanındaki kalitesini arttırdığını dile getirerek, aynı zamanda kentin tanıtımına da önemli katkılar sağladığını dile getirdi. Kentin termal turizm alanındaki kendini kanıtlayan bir il olduğunu hatırlatan Vali Çiçek, otelleri ile de kalitesini her geçen gün arttırdığını belirtti. Vali Çiçek, Özgül ve Siyah’a kentin termal turizminin gelişmesine katkı sağladıkları için teşekkürlerini dile getirdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir