alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Vali Çelik: "Varlığınıza Ve Dualarınıza Muhtacız"

Videoyu Aç Vali Çelik: "Varlığınıza Ve Dualarınıza Muhtacız"
A
a

Kütahya Valisi Ali Çelik, Yaşlılar Haftası Sebebiyle Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Büyüklerimizle Bir Araya Geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Valisi Ali Çelik, Yaşlılar Haftası sebebiyle Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan vatandaşlarla bir araya geldi.
Koronavirüs tedbirlerinin gözetildiği ziyarette; huzurevi sakinlerine bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Vali Ali Çelik, istek ve arzularını dinledi.
Yaşlıların rahatı için Devletin elinden gelen gayreti gösterdiğini belirten Vali Çelik, “Önceliğimiz büyüklerimizin ailesinin yanında olması ancak bu imkân sağlanamıyorsa, biz Devlet olarak ulu çınarlarımızın rahatı için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gerek huzurevimiz gerek evde bakım hizmetlerimizle daima büyüklerimizin yanındayız. Onların varlığına ve hayır dualarına muhtacız. İnşallah yaşadığımız bu zorlu günleri büyüklerimizin duasıyla en kısa zamanda atlatacak, yine muhabbetle kucaklaşıp ellerinizden öpeceğiz” diye konuştu.
Ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu dile getiren büyüklerimiz Vali Ali Çelik’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat