alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Vali Çakacak'tan Şehit Dunca'nın ailesine ziyaret

Videoyu Aç Vali Çakacak'tan Şehit Dunca'nın ailesine ziyaret
A
a

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak ve eşi Kevser Çakacak, Şehit Piyade Binbaşı Mithat Dunca’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. 

Vali Çakacak, eşi Kevser Çakacak ve Muharip Hava Kuvvet Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen 43 yaşındaki Piyade Binbaşı Mithat Dunca’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehidin babası Kazım, annesi Hesna, eşi Lütfiye, kızı Zeynep Naz, kardeşleri Metin ve Mustafa Dunca’ya başsağlığı temennisinde bulunan Vali Çakacak, aileye Allah’tan sabırlar diledi. 

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin büyük bir devlet olduğunu dile getiren Vali Çakacak, acıların paylaştıkça azalacağını belirtti. Şehit ailelerinin vatana ve millete emanet olduğunu ifade eden Vali Çakacak, aziz şehitlerin göstermiş olduğu kahramanlıklardan övgüyle bahsetti. Şehitlerin emaneti olan ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını bildiren Vali Çakacak, Şehit Binbaşı Mithat Dunca’ya Allah’tan rahmet, geride kalan ailesine ve yakınlarına da sabır diledi. 

Öte yandan ziyarette, Muharip Hava Kuvvetleri Kurmay Başkanı Hava Pilot Tuğgeneral Ahmet Biçer, Hava Kontrol Grup Komutanı Hava Tuğgeneral İmdat Bahri Biber, 1'inci Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Erdoğan Gür, İl Müftüsü Bekir Gerek ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer de hazır bulundu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat