alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Üniversitenin Akademik Görevli Ve Personeli İçin İftar Yemeği Düzenlendi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Üniversitenin Akademik Görevli Ve Personeli İçin İftar Yemeği Düzenlendi
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitenin Akademik Görevli Ve Personeli İçin İftar Yemeği Düzenlendi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde görev yapan akademik ve idari personel düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Rektörlük Protokol yolunda organize edilen iftar yemeğine Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhami Yurdakul, Prof. Dr. Mustafa Koyun, Genel Sekreter Doç. Dr. Cenk Karakurt, fakülte dekanları, akademik ve idari personel ile aileleri katıldı.
Konuklara hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Rektör Beydemir, “Üniversitemizi akademik, sosyal, kültürel ve benzeri her alanda bir adım ileriye taşıma gayretimizde bir ve beraber olduğumuz gibi bu iftar sofrasında da hep birlikte olmamız derin bir mana içermektedir. Ramazan; sevgidir, samimiyettir, paylaşımdır. Bizler, birbirimize tebessüm etmeyi unutmadan, birbirimizi kırmadan, birbirimize saygı ve hoşgörü göstererek bu kutsal ayın gerçek amacına ulaşmasını sağlayabiliriz. Unutmayalım ki, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha da büyüyecek ve daha da güçleneceğiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir