alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Umfed Çalışmalarını ’Maddeye Değil Hayata Bağlan’ Sloganıyla Yürütüyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Umfed Çalışmalarını ’Maddeye Değil Hayata Bağlan’ Sloganıyla Yürütüyor
A
a

Uyuşturucu İle Mücadele Federasyonu (Umfed) Başkanı Yusuf Budak Ve Federasyona Bağlı 5 İlin Dernek Başkanları Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Kübra Teymur’U Makamında Ziyaret Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Başkanı Yusuf Budak ’maddeye değil hayata bağlan’ sloganıyla yola çıktıklarını ve en büyük amaçlarının farkındalık oluşturup, halkın bilinçlenmesini sağlamak olduğunu kaydetti.
Başkan Budak, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Kübra Teymur’u makamında ziyaret etti. Ziyarette BaşkanBudak’a Sivas, Şanlı Urfa, Kırıkkale, Yozgat ve Kayseri federasyon temsilcileri eşlik etti.
Budak, Teymur’a federasyonun faaliyetlerini ve projelerini anlatan dosya takdim etti. Budak, ziyarette uyuşturucu madde bağımlıları için Afyonkarahisar’da 225 yataklı bir rehabilitasyon merkezi kurmak için çalışmalara başladıklarını belirtti. Başkan Budak ayrıca federasyonun Afyonkarahisar’da kurulduğunu hatırlatarak federasyonun, ’maddeye değil hayata bağlan’ sloganıyla yola çıktığını belirterek, en büyük amaçlarının farkındalık oluşturup, halkın bilinçlenmesini sağlamak olduğunu dile getirdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Teymur’da, UMFED’in çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek yapılacak projelere destek vereceğini söyledi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat