alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Türkiye'yi Eskişehir gibi yapalım!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Türkiye'yi Eskişehir gibi yapalım!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “Bize Türkiye’yi verin, Eskişehir gibi yapalım” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “Bize Türkiye’yi verin, Eskişehir gibi yapalım” dedi.
 
Odunpazarı Kent Konseyi’nin düzenlediği Kitap İmza ve Söyleşi etkinliği için Eskişehir’e gelen CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkan Büyükerşen ile gurur duyduklarını belirten Başarır, “Türkiye’ye örnek belediyecilik anlayışı ile Eskişehir’e hizmet eden ve sadece Eskişehir’in değil Türkiye’nin de gurur duyduğu Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile bir arada olmaktan mutluluk duyduk. Hocam bizler için çok kıymetli. Mersin’de yerel seçim döneminde bir şey söyledim. Bize ‘ne yapacaksınız?’ diyorlardı. Ben de dedim ki; ‘Bize Türkiye’ye verin Eskişehir gibi yapalım.’ O nedenle Hocamızın öncülüğünde Eskişehir ülkemize örnektir” diye konuştu.
Başarır’ın sözlerine teşekkür eden Başkan Büyükerşen ise, “Biz Büyükşehirler içinde en küçük bütçeye sahibiz. Her şeyi kendimiz yapıyoruz. Kısıtlı bütçeye rağmen her işimizi kendin pişir kendin ye yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Hani bir söz vardır, ‘kötü komşu insanı ev sahibi yapar’ diye. Kötü yönetimler de belediyeleri atölyeler, üretim üniteleri yapmaya mecbur bıraktı. İş makinalarımızın, araçların, tramvayların tamiri, mobilyalar, demir malzemeler, borular, altyapı, fidanlar, çiçeklerin yetiştirilmesi  gibi her şeyi kendimiz yaparız. Bu güzel sözleriniz doğrudur. Biz böyle başardık” dedi.
Ziyaret sonunda Başarır, ‘Beşli Çete’ isimli kitabını imzalayarak Başkan Büyükerşen’e sunarken, Büyükerşen de Başarır’a ‘Zamanı Durduran Saat’ kitabını imzalayarak hediye etti. 
Ayrıca Büyükerşen, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan ve Milletvekili Ali Mahir Başarır ile Odunpazarı müzeler bölgesinde kent turu yaparken Özkoç, Özkan ve Başarır daha sonra Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe katıldı.

 
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
Ergün 11 Nisan 2022 05:02

Allahım sen Türkiyemi koru.

5 3 Cevap Yaz
Amin

Allah hırsızların yolsuzların şerrinden memleketi korusun..

0 1
Taha 11 Nisan 2022 03:41

Eskişehir'de yol yok asfalt yok lutfen tum Türkiye'yi birakin

6 3 Cevap Yaz
Osman 11 Nisan 2022 00:00

İzmir de senelerdir sizin elinizde oraylada bi ilgileniverin

4 3 Cevap Yaz
Miszfir 10 Nisan 2022 23:26

Sakın ha

6 3 Cevap Yaz
Aslı 10 Nisan 2022 18:04

İstanbulu gördük

11 13 Cevap Yaz
İstanbullu

Evet biz bu şehre ihanet ettik diye allah söyletiyordu birilerini...

2 3
Suat 10 Nisan 2022 16:35

Algı operasyonu müthiş

9 12 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir