alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Türkiye Üçüncüsü Doruk’Tan Dpü’De Gösteri Uçuşu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Türkiye Üçüncüsü Doruk’Tan Dpü’De Gösteri Uçuşu
A
a

Türkiye 3.’Sü Doruk’Tan Dpü’De Gösteri Uçuşu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Teknofest Türkiye Drone Şampiyonası’nda üçüncülük elde eden Kütahya Teknokent girişimcisi Doruk Cengiz, Kütahya protokolü için Dumlupınar Üniversitesinde gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
Rektörlük binası önünde düzenlenen gösteriye Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Muammer Gavas, Prof. Dr. Hasan Göçmez, Prof. Dr. Atilla Batur, Genel Sekreter Miktat Bektaş, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Tasarım Teknokent Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz ile akademik ve idari personel katıldı.
Çalışmalarını Kütahya Teknokent’in Ön Kuluçka Merkezi’nde sürdüren ve 2021 Teknofest Türkiye Drone Şampiyonası’nda Türkiye üçüncülüğü elde eden Doruk Cengiz, elde ettiği başarının ardından Üniversiteye yaptığı ziyarette, Kütahya protokolü için de bir gösteri uçuşu düzenledi. Vali Çelik ve milletvekilleri Gazel ve Erenler de gösteriyi drone’un üstündeki kameraya bağlanan gözlük ile deneyimledi.
İzleyenlerin beğenisini toplayan gösteri sonunda protokol üyeleri Doruk Cengiz’i kutlayarak başarılarının devamını dilediler.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat