alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Türk Kızılay Zafer Bayramı’Nda Çocukları Sevindirdi

Videoyu Aç Türk Kızılay Zafer Bayramı’Nda Çocukları Sevindirdi
A
a

30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Türk Kızılay Eyüp Sultan Şube Başkanlığı İle Afyonkarahisar Şube Başkanlığı İlk Önce Kocatepe Anıt’Inı Ziyaret Etti Daha Sonrada Bayrama Özel Olarak İhtiyaç Sahibi Ailelerin Çocuklarına Kıyafet Yardımında Bulundu.

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Türk Kızılay İstanbul Eyüpsultan ve Afyonkarahisar Şube Başkanlığı bayrama özel olarak ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kıyafet yardımı yaptı.
Türk Kızılay İstanbul Eyüpsultan Şube Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’a geldi. Bu kapsamda Türk Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanlığı ile birlikte Kocatepe’ye çıkan Kızılay üyeleri, Büyük Taarruz ve Zafer Bayramı’nın 98’inci yılında tarihi bölgede bulunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. 98 yıl önceki gururu ve heyecanı yaşadıklarını ifade eden Kızılay üyeleri, daha sonra Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanlığıyla ortak bir etkinliğe imza attı.
Afyonkarahisar’da ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret eden ekipler, ailelerin çocuklarını da unutmayarak onlara hediye takdim etti. Eyüpsultan Şube Başkanı Hakan Nergis ile Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar da aile ziyaretlerine eşlik etti.
Öte yandan, Kızılay gün boyu dağıtımlarına devam etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat