alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

TOKİ duyurdu: Eskişehir'de 120 ay vadeyle konut satılacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç TOKİ duyurdu: Eskişehir'de 120 ay vadeyle konut satılacak!
A
a

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Eskişehir'in de aralarında bulunduğu 39 ilde 105 konut 17-18 Mayıs'ta açık artırma yöntemiyle satacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

AA muhabirinin TOKİ'den aldığı bilgiye göre, açık artırmalar 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba saat 10.30'da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak. Ayrıca internetten üzerinden (www.emlakmuzayede.com.tr) de teklif verilebilecek.

Alıcılar Afyonkarahisar, Adana, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Kütahya, Isparta, İstanbul, İzmir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 50 peşinat 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

Ağrı, Bolu, Burdur, Çorum, Düzce, Gaziantep, Giresun, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Mersin, Muş, Tokat, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 veya 50 peşinat ile 120 ay vadeyle alınabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Açık artırma hakkında ayrıntılı bilgilere "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

1000
icon
İsmail 24 Nisan 2022 21:43

%50 peşinat ile bir asgari ücretli nasıl ev sahibi olacak ayıp

0 0 Cevap Yaz
Eski 24 Nisan 2022 11:48

Tokiden ev alacak gariban ne anlar muzayeden.sanki birilerine yine rant var

0 0 Cevap Yaz
Hacı 22 Nisan 2022 13:35

Önceki projelerde peşinat çok cüzi miktarda idi. Şimdi yüzde 50 peşinat istiyorlar. Ben mesela 500 bin tl lik daireye 250 bin tl peşinat verdikten sonra, giderim kalanını bankaya borçlanırım daha iyi.. En azından alacağım konuta hem erken sahip olur, hemde çekiliş gibi ihtimallere bırakmam şansımı

2 7 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat