alexa

TFF Eskişehirspor’a -6 puanı yazdı!

Videoyu Aç TFF Eskişehirspor’a -6 puanı yazdı!
A
a

Eskişehirspor'un sezona -6 puan cezasıyla başlayacağı kesinleşti ve TFF resmi sitesindeki puan durumuna da bu ceza işlendi.

Eskişehirspor haberleri

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) tarafından Sebastian Pinto’nun alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle Eskişehirspor’a verilen eksi 6 puan cezası, Türkiye Futbol Federasyonu’nca (TFF) uygulamaya konuldu. 
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehir, lige -6 puanla başlıyor. TFF resmi internet sitesinde bulunan puan tablosunda Eskişehirspor'a verilen eksi 6 puan cezasını uyguladı. Siyah Kırmızılı camia, pazartesi günü oynanacak olan keçiörengücü maçını kazanarak cezanın getirmiş olduğu dezavantajı kapatmak istiyor.
1000
icon
Kadir 19 Ağustos 2019 10:37

İskoç gol kralı Kris Boyd..herhalde her eses'i bilir...Adam 5-6 milyon euro götürdü EsEs'ten.Bir tek gol atmadı.Hatta bir tek maç doğru dürüst oynamdı.Yöneticilerin hatası..tamam.Bu adam hiç utanmadımı 2 ay içinde hiç emek çekmeden sadece imza attılar diye bu kadar parayı aldı götürdü.Hani oyuncunun emeği hani alın teri. Pinto da aşağı yukarı böyle sıkıldımı sakatım oynayamam.alacağına gelince -6 puan yuh olsun.Bunun yayında EsEs için ğereğinde cebinden para vermiş takımı sırtlamış nice oyuncular var.alacaklarının çoğundan vazgeçtiler .O adamlar sonuna kadar haklı.

0 2 Cevap Yaz
Serdoş 19 Ağustos 2019 09:14

Engin Yiğit siz neyin kafasını yaşıyorsunuz....

0 0 Cevap Yaz
Savunmayın boşuna 18 Ağustos 2019 17:16

Oyuncunun hakkıymış..Tamam dürüst oyuncular elbette alacakları konusunda haklı. Pinto ne verdi ..6 ayda milyon euroları götürdü.Birde ceza verdirdi. Pinto'nun ve O uyuncuyu getirenlerin savunulacak yeri yok.Bie de İskoç gol kralımız vardı Helikopterle getirdik 60 dakika oynamadan 6 milyon euroyu alıp götürdü.Neyine savunacaksn.Bizim oyuncularımız 50-100 bin liraya adam gibi ölümüne mücadele ediyorlar.

2 2 Cevap Yaz
...çevik ve ahlaklısını severim 17 Ağustos 2019 23:30

Ccc için; İsim vermeden bir kurum veya şahslar için geç kaldınız,kaçan mı vardı ? düşmansınız, gereken ders verilecek gibi yakışıksız ifadeler hem bir taraftara, hem de spor ahlakı ile ne yazık ki bağdaşmaz. Ben beklerdim ki ; Bu kulübü, son yıllardaki kötü yönetimleri nedeniyle borç batağına saplayan, çaresiz duruma getiren o alkış tutttuğunuz yöneticilere haykırabilseydiniz. Sporcunun alın teri emeği için haklı alacakları, onların en tabii hakkıdır. Siz, yanınızda çalıştırdığınız bir işçinin aylarca emeğinin karşılığını ödemezseniz, o işçi de hakkını ararsa burdaki bir yorumcunun da dediği gibi haram zıkkım olsun deyip, bu sözlerinizi de o işçinize söylermiydiniz ?

1 4 Cevap Yaz
Selami 17 Ağustos 2019 15:59

Abicim Neden bahsediyorsunuz puan silinmis hic sorumlarindan bahsetmeyin neymis keciorengucu macinda telafi edilecekmis afffferinnn

1 6 Cevap Yaz
2626 17 Ağustos 2019 14:48

Aman geç kaldın geç..akşamdan yazsaydınız. Eses bunları unutmasın..bu kara günler geçer nasıl olsa.

9 5 Cevap Yaz
EsEs 17 Ağustos 2019 14:46

Pinto..sanki EsEs'te gol kralı oldun..Takımı küme düşürdünüz.Yetmedi mi.Son vurgunu yaptın.Bu adamın adını EsEs yanyana yazmayın.Aldığı paralaraı şimdi afiyetle yiyordur.İş bilmez yönetici ve teknik direktörlerin hatası.

6 6 Cevap Yaz
Naci 17 Ağustos 2019 14:44

Pinto efendi için rahat mı.Takımı küme düşsün özellikle bu adamın parasını en son ödeyin.

10 4 Cevap Yaz
Ali 17 Ağustos 2019 12:46

Emek hırsız liği bu.. bu takımı küme düşüren futbolcu alacağım var diye puan sildiriyor haram zıkkım olsun çoluğundan çocuklarından çıksın inşaallah bunu tüm kalbimle söylüyorum

14 5 Cevap Yaz
Engin Yiğit 17 Ağustos 2019 12:42

Aslında bu puan cezası geçen yıl verilmeli ve Eskişehirspor küme düşürülmeliydi. Federasyonun Eskişehirspor’u koruması ve kayırmasıyla ceza ertelendi. Afyonsporun, Elazığspor’un vebalı bu sene ödenecek. İlahi adalete inanıyorum

10 10 Cevap Yaz
Ccc 17 Ağustos 2019 11:17

Geç kaldınız sanki kaçan vardı bu kadar'mi eskişehirspor'a düşmansınız yazık ,bu eskişehirspor size gereken dersi verecek.

12 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

AYD Yapı