alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Tepebaşı'na yeni kardeş şehir geldi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tepebaşı'na yeni kardeş şehir geldi!
A
a

Tepebaşı Belediyesi, dostane ilişkiler içerisinde olduğu Amasra Belediyesi ile imzalanan protokol neticesinde kardeş şehir oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Amasra Belediyesi ile kardeş şehir protokolü imzalamak üzere ilçeyi ziyaret etti
Ziyarette Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile bir araya gelen Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve belediye başkan yardımcıları yer aldı. İmza töreni öncesi bir araya gelen heyet, Amasra’nın tarihi ve doğal güzelliklerini gezdi.
Amasra Belediyesi Meclis Salonu’nda Kardeş Şehir Protokolü için imza töreni gerçekleştirildi. İmza töreninde konuşan Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, Tepebaşı Belediyesi ile güzel ilişkiler içinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydetti.
Birlikte iyi işler yapacağız
Törende bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise iki belediye arasındaki karşılıklı iş birliğinin geliştirileceğini ifade ederek, “Bu özel birliktelikten ötürü çok mutlu olduğumu söylemeliyim. İki güzel kentin, iki güzel belediyesinin kardeşliğini perçinleyen bu beraberliğin, çok güzel şeyler getireceğine inanıyorum, birlikte iyi işler yapacağız. Amasra Belediyesi ve Sevgili Recai Başkan'ın çalışmalarını zaten takip ediyorduk. Karşılıklı olarak bu şekilde sık sık gelip gideceğiz. Diliyorum ki beraberliğimiz bu şekilde uzun yıllar sağlık, başarı ve mutluluk içerisinde sürsün. Kardeşliğimiz herkese hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.
Törende sonra Ataç ve Çakır, Tepebaşı ve Amasra Belediyesi'ni kardeş şehir ilan eden antlaşmaya imza attı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat