alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Tatilcilerin Dönüş Yolculuğunda Uzun Araç Kuyrukları Oluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tatilcilerin Dönüş Yolculuğunda Uzun Araç Kuyrukları Oluştu
A
a

Bayram Tatilinin Son Gününde Türkiye’Nin Akdeniz Ve Ege'ye Açılan En Önemli Kavşak Noktalarından Birisi Olan Afyonkarahisar’Daki Yollarda Yoğunluk Yaşandı. Antalya Ve Muğla Gibi Turistik Beldeleri Tercih Eden Tatilcilerin Dönüş Yolcuğu Sırasında Kavşaklarda Zaman Zaman Yaşanan Tıkanıklıklar Trafik Ekiplerinin Müdahalesiyle Giderildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bayram tatilinin son gününde Türkiye’nin Akdeniz ve Ege’ye açılan en önemli kavşak noktalarından birisi olan Afyonkarahisar’daki yollarda yoğunluk yaşandı. Antalya ve Muğla gibi turistik beldeleri tercih eden tatilcilerin dönüş yolculuğu sırasında kavşaklarda zaman zaman yaşanan tıkanıklıklar trafik ekiplerinin müdahalesiyle giderildi.
9 günlük Kurban Bayramı tatilinin ardından bugün kavşak noktadaki Afyonkarahisar’da araç yoğunluğu yaşandı. Özel araçları ile yola çıkan tatilciler, Antalya, İzmir, Isparta, Denizli, Ankara, Konya ve Kütahya’nın yol ayrımı olan Afyonkarahisar’da yoğunluk oluşturdu. Kavşak noktalarda uzun araç kuyrukları oluşurken polis ekiplerinin yoğun önlemleri sonucu aksaklığın yaşanmadığı gözlendi. Afyonkarahisar’daki dinlenme tesisleri de tatilden dönenlerle doldu taştı.
Kentte İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri trafikte araç yoğunluğu yaşanmaması ve kuyruklar oluşmaması için gerekli önlemleri alırken, özellikle kavşak noktalarda trafik ışıkları devre dışı bırakılarak kontrolü polis ekipleri sağladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat