alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Taraftarımız bizimle olmalı

Videoyu Aç Taraftarımız bizimle olmalı
A
a

Eskişehir Basket’in İspanyol Koçu Josep Maria Berrocal, yarın oynanacak Gaziantep Basketbol maçı öncesi taraftara seslenerek, “Böyle kritik maçlarda taraftarımızın bizimle olması çok önemli. Umarım salon dolar” dedi.

“Bizim için sevindiri”
Buğrahan Tuncer’in Basketbol Milli Takımı’na, Viacheslav Kravtsov’un ise Ukrayna Milli Takımı’nda forma giymesinin kulüp adına sevindirici olduğunu belirten Berrocal, “Takım olarak, kulüp olarak Milli Takımlarda oynayan oyuncuların olması oldukça güzel. Özellikle 1. Lig’den Süper Lige yükselen bir takım için ki Buğrahan da oradan geldi, oyuncunun Milli Takımı için oynaması  sevindirici bir gelişme” şeklinde konuştu.
 
“Gidişatı değiştirmeliyiz”
Yarın saat 19.30’da oynanacak Gaziantep Basketbol maçının önemine değinen Berrocal, “Kazanmak için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.  Üst üste birçok maç kaybettik ancak son 3 maçta eksik ve sakatlıklara rağmen iyi mücadele ettik. Takımımızın iç sahada iyi olduğunu göstermesi ve kazanması gereken bir maç, kazanarak  gidişatımızı değiştirmeliyiz” diye konuştu.
 
“Çözüm buluyoruz”
Berrocal, “Benim için önemli olan kimlerin oynamayacağı değil, sahadakilerin ne yapacağı. Sahada olacak olan ve kenarda bekleyecek oyuncularımız var, onların kazanmak için yüzde 100 ile oynaması önemli. Eksikler için yakınmaktansa kazanmak için çözümler buluyoruz” dedi.
 
“Umarım salon dolar”
Zorlu maçta hedeflerinin galibiyet olduğunu belirten Berrocal, “Tabiki herkes kazanmak ister, kazanınca her şey daha güzel görünür. Böyle kritik mücadelelerde taraftarımızın bizimle olması oldukça önemli. Umarım Pazar günü salonu doldurarak bize destek olurlar ve biz de onlar için en iyi mücadeleyi ortaya koyarız” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel