alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Taraftar o görüşmenin sonucunu açıkladı

Videoyu Aç Taraftar o görüşmenin sonucunu açıkladı
A
a

Dün Eskişehirspor Kulübü Başkanı Özeçoğlu ile bir görüşme yapan taraftarlar adına konuşan ETB Başkanı Murat Diri, Eskişehirspor camiasının yıllar sonra adam gibi adam bir başkan bulduğunu dile getirerek, taraftarların ‘Gitme Kal Başkan’ çağrısını dile getirmişti.

Eskişehir Taraftarlar Birliği Başkanı Diri dün "Başkanımız Sinan ÖZEÇOĞLU ile gerçekleştirdiğimiz toplantı için yarın açıklama yapacağız.." demişti.


İşte Diri'nin taraftarlar adına yaptığı o açıklama;

"Değerli Eskişehirspor camiası;

Geçtiğimiz hafta düzenlenen 2. Olağanüstü Taraftar Kurultayı sonrasında bir bildirge yayınlamış ve bu bildirge gereğince Başkanımızla görüşmek üzere randevu istemiştik. Başkanımız Sinan ÖZEÇOĞLU İstanbul’dan kalkıp davetimize katılarak taraftarımıza ne denli saygı duyduğunu tekrar göstermiştir. Kendisine kamuoyu önünde çok teşekkür ederiz.
 

Her ne kadar kendisiyle konuşsak ve projeler sunsakta, Başkanımız ÖZEÇOĞLU destek bulamadığını, hem kendisinin hem de yönetiminin maddi gücünü daha fazla zorlamanın işleri daha da çıkmaza sokacağını düşünerek, kulübümüzün önünü açmak amacıyla mevcut şartlarda tekrar ADAY OLMAYI DÜŞÜNMEDİĞİNİ bizlere üzülerek açıkladı.
 

1965 yılında kurulan ve kısa zamanda tüm Anadolu halkının takımı olan Eskişehirspor, Aziz BOLEL’den sonra bu kadar çok sevilen ve taraftardaki ruhun aynısına sahip başkanını ve beraberinde şanlı geçmişi bulunan Eskişehirspor’u maalesef kaybetmenin arefesindedir. Her ne kadar şehrin ileri gelenleri diye sıfatlandırsak da mevcut duruma göre aslında şehrin geri duranları olan Eskişehir’e ve Eskişehir halkına hizmet etmekle yükümlü olan Belediye Başkanları, milletvekilleri, tüm oda başkanları, iş adamları ve STK’larınca, yaşadıkları şehrin büyük markası olan Eskişehirspor’a gereken alakanın gösterilmediği anlaşılmaktadır. Kent belleği kuvvetli olan hemşehrilerimizin her türlü seçim zamanı geldiğinde bizlerin bu haline seyirci kalanları, Eskişehirspor’un yok oluşuna sessiz kalanları unutmamalarını diliyoruz.
 

Taraftar temsilcileri olarak Eskişehirspor’umuz puan silme cezalarının ardından tarihin tozlu raflarındaki yerini almaması için son dakikaya kadar çözüm yolları araştırmaya devam edeceğimizi ifade ederken tüm şehri her zamankinden daha çok kenetlenmeye davet ediyoruz."

 

1000
icon
Mehmet EMİR 14 Kasım 2017 20:07

ARAFTAR GÜNAH ÇIKARIYOR... BİLDİRGE SAMİMİ AMA ASIL YARAYA PARMAK BASILMAMIŞ. TARAFTAR DERNEKLERİ OLARAK SİZLER KULÜBE SAHİP ÇIKMADINIZ Kİ, BAŞKANLARA SAHİP ÇIKTINIZ. TAKIMI BATAĞA SÜRÜKLEYENLERİ ELEŞTİRENLERE HAKARET ETTİNİZ, MESUT BAŞKANA LAF SÖYLETMEM DEDİNİZ, HALİL BAŞKAN BÜYÜK BAŞKAN DEDİNİZ. O İKİLİ ARALARINDA PASLAŞTIKÇA ALKIŞLADINIZ. BAZI DERNEKLER KÜÇÜK HESAPLARIN PEŞİNDE KOŞTU. GEÇMİŞTE ESKİŞEHİRSPORU ANADOLU YILDIZI YAPAN TARAFTARIYDI, TAKIM ŞAMPİYONLUĞA OYNUYORDU, O TARAFTARIN DERNEKLERİ YOKTU, BİR TEK AMİGO ORHANI VARDI, KİMSE KULÜPTEN BİRŞEYLER KOPARTMAK PEŞİNDE DEĞİLDİ. BİLET PARASI OLMADIĞI İÇİN AĞAÇLARA ÇIKIP MAÇ SEYREDENLERİ BİLE BEDAVACILAR DİYE AYIPLIYORLARDI. BİLİN İSTEDİM. SİZLERE ÖNERİM. SİNAN BAŞKANI İKNA EDEMEZSENİZ ERKANI İKNA EDİN. ANTRENÖR-OYUNCU OLARAK TAKIMI ONA EMANET EDİN. TAKIM İSKELETİNİ OLUŞTURACAK 4-5 OYUNCU DIŞINDA TÜM SAFRALARI DEVRE ARASINDA ELDEN ÇIKARIN, ALT YAPIYLA KAN TAZELEYİN. TÜM ASALAKLARI KULÜBÜN YAKASINDAN DÜŞÜRÜN. BUNUN BAŞKA YOLU YOK.

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat