alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Sunucu masaya vura vura haykırdı!

Videoyu Aç Sunucu masaya vura vura haykırdı!
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Adnan Oktar'a gerekli dersi vermesi için çağrıda bulunan Akit TV spikeri, "Gerekli dersi verirsen söz veriyorum gelip elini öpeceğim" dedi.Akit TV ana haber spikeri, canlı yayında son günlerin en tartışılan isimlerinden Adnan Oktar için çok sert ifadeler kullandı.


ERDOĞAN'A ÇAĞRIDA BULUNDU

Canlı yayında masaya vura vura konuşan Akit TV spikeri, " Türkiye Cumhuriyeti Devleti yöneticileri bu adama bir şey yapmayacak mısınız? Bugün bir anne geldi dakikalarca ağladı. Korkmuyorum, korkmayacağım. Yolumu kesebilirsin. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amerika'ya kafa tutuyorsun. Ne olur bu adama gerekli dersi ver. Gerekli dersi verirsen söz veriyorum gelip elini öpeceğim. Vallahi, billahi bu adam tehlikeli" ifadelerini kullandı.


"KURBAN OLAYIM TÖVBE ET"

Konuşmasının sonlarında Adnan Oktar'a çağrıda bulunan spiker, "İnsanlara itibar suikastı yaparak şeref ve namuslarıyla oynamaya çalışıyorsun. Yazıktır, günahtır. Yüksek tansiyonun var. Belki bir dakika sonra öleceksin. Kurban olayım tövbe et. Ahirete düzgün git" şeklinde konuştu.
 
Kaynak : Haberler
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat