alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Sünnetçi: “Çobanlar İlçesinde Akademik Başarı Gözle Görülür Şekilde Arttı”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sünnetçi: “Çobanlar İlçesinde Akademik Başarı Gözle Görülür Şekilde Arttı”
A
a

Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Çobanlar İlçesinde Eğitim Seferberliği Neticesinde Akademik Başarının Gözle Görülür Şekilde Arttığını İfade Etti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Çobanlar ilçesinde eğitim seferberliği neticesinde akademik başarının gözle görülür şekilde arttığını ifade etti.
Sünnetci, Müdür Yardımcı Mevlüt Çınar ve Musa Dinçgez ile birlikte Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Sünnetçi, ziyaretleri esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Badak ve ilçe protokolü üyeleri ile görüşerek devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Sünnetçi akabinde gerçekleştirilen moral motivasyon etkinliği Çobanlar Kaymakamı Doğancan Kandemir ve eğitimciler ile katıldı. Sünnetci, Çobanlar ilçesinde eğitim seferberliği neticesinde görülen akademik başarıdaki artış nedeniyle eğitim çalışmalarına verdikleri destekten dolayı Kaymakam Kandemir’e, tüm idareci, öğretmen ve velilere teşekkür etti. Ziyaret, ilçedeki sanat atölyesinde kursiyerlerin ürettikleri yakma ahşap sanat eserlerini incelemesi ile son buldu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat