alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Spotify'dan şok Türkiye kararı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Spotify'dan şok Türkiye kararı!
A
a

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik platformu Spotify, Türkiye ofisini kapatacağını duyurdu... Yapılan açıklamada, organizasyonunu yeniden yapılandıran Spotify, Türkiye ofisini kapatacağını belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Dünyanın en büyük dijital müzik servislerinden Spotify, Türkiye ofisini kapatacağını açıkladı. Spotify Türkiye Ülke Müdürü Ergül Çivi'nin Spotify ABD Ticari Direktörü olarak atandığı öğrenildi.

SPOTIFY NEDİR?

Dünyanın dört bir yanından 70 milyon ücretli aboneye sahip olan Spotify, en popüler dijital müzik servislerinin başında geliyor. Arşivinde 40 milyondan fazla parça olduğu bilinen servis, 2013 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyordu.

Kullanıcılar, Android, iOS, Windows ve Mac uygulamaları ve web tarayıcılarla Spotify’dan müzik dinleyebiliyor.

KULLANICILAR ETKİLENMEYECEK

Spotify’ın Türkiye ofisini kapatmasıyla ilgili Haberturk.com’a gönderdiği açıklama aşağıdaki şekilde:

“Türkiye Spotify için önemli bir pazar ve biz Spotify olarak dünyanın en iyi müzik hizmetini Türkiye’deki müzikseverlere sunmaya devam etmekte kararlıyız. Türkiye’deki ofisimizin kapanıyor olduğu doğru ancak Türkiye’deki kullanıcılar ve sanatçılar için en iyi deneyimi sunmak üzere Türkiye pazarı ile ilgili olarak çalışmaya devam edecek bir ekibimiz bulunuyor.”

Şirket, çalışan sayısı ya da yatırımları ile sorularımızı henüz yanıtlamazken, kullanıcıların etkilenmeyeceğini belirtti.
Kaynak : Habertürk
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı