alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Şehit ailelerinden Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun ziyareti

Videoyu Aç Şehit ailelerinden Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun ziyareti
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile şehit ve gazi aileleri, önce Anıtkabir’i, ardından TBMM’yi ziyaret etti. Şehit aileleri daha sonra CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Ataç ve beraberindeki Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şubesi Başkanı Hacı Şahin ve dernek üyeleri, Anıtkabir’i ziyaret ederek, mozoleye çelenk bıraktı. Anıtkabir ziyaretine, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de eşlik etti. 

Anıtkabir ziyaretinin ardından Başkan Ataç ile Dernek Başkanı Hacı Şahin ve dernek üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gelerek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Milletvekili Çakırözer’in yanı sıra CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç da hazır bulundu. Başkan Ataç ve şehit aileleri, Çubuk’ta yaşadığı saldırı nedeniyle Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Ziyaret, Kılıçdaoğlu, Başkan Ataç, CHP Grup Başkan Vekili Özkoç, Milletvekili Çakırözer ile şehit ve gazi ailelerinin birlikte çektirdikleri fotoğraf ile son buldu. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat