alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Şehit Aileleri Ve Gaziler Başkan Çöl’E Teşekkür Etti

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Şehit Aileleri Ve Gaziler Başkan Çöl’E Teşekkür Etti
A
a

Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’Ün Şehit Aileleri Ve Gazilerin İsteklerini Geri Çevirmediğini Kaydederek, Kendisine Teşekkür Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Harp Malulü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün şehit aileleri ve gazilerin isteklerini geri çevirmediğini kaydederek, kendisine teşekkür etti.
Kumartaşlı ve beraberindeki heyet Başkan Çöl’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kumartaşlı’ya, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sandıklı Temsilcisi Yusuf Akin’de eşlik etti.
Başkan Kumartaşlı, ziyarette yaptığı konuşmada Başkan Çöl’ün kendilerine her zaman destek olduğunu belirterek, “Başkan Çöl, sağ olsun şimdiye kadar kendilerinden rica ettiğimiz şeylerin eksiksiz yerine getirilmesinden gereken hassasiyeti gösteriyor. Bu ziyaret sırasında yine bizler için çalışma yaptı. Gerek Afyonkarahisar gerekse Sandıklımız’da gazilerimize, şehit ailelerimize, dul ve yetimlerimize yaptıkları yardımlardan dolayı şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Mustafa Çöl ise nazik ziyaret sebebiyle Başkan Kumartaşlı, Akin ve dernek üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederek, kendilerini misafir etmekten duydukları memnuniyeti ifade etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
Aslan 26 Ekim 2021 02:24

Kim konut alacak çok merak ediyorum

0 2 Cevap Yaz
Çiftelerli 25 Ekim 2021 16:15

Ekonomi ucuyoooooooooo

0 2 Cevap Yaz
Necip 25 Ekim 2021 14:53

Olsun ya cep telefonlarımız var ya, lüks yaşıyoruz ya zamda neymiş 😂

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir