alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Sefa Şen'e hayırlı olsun ziyareti

Videoyu Aç Sefa Şen'e hayırlı olsun ziyareti
A
a

Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) Başkanı Gazi Durusu ve sanatçılar, Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sefa Şen'in makamına giderek ''Hayırlı Olsun'' ziyaretinde bulundular. 

Oda Başkanı Sefa Şen'in yeniden başkan seçilerek güven tazelemesi nedeniyle ''Teşekkür Belgesi'' ile ödüllendirdiler.

Halkın küçük esnafları tercih etmesi gerektiğini belirten Eskişehir Tuhafiyeciler Odası Başkanı Sefa Şen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şen, ''Odamızın amacı; küçük ve orta esnafı korumaktır. Halkımız, küçük esnafı tercih etmeli ve alışverişlerde küçük esnaflardan alışverişlerini yapsın. Küçük esnaflardan alışverişlerini yapanlar, her zaman ekonomik yönden karlı çıkmışlardır. Küçük esnaflarımız her zaman kaliteli ve ucuz ürünler getiriyorlar ve vatandaşlarımızın hizmetine sunuyorlar. Halkımıza güler yüz gösteriyorlar ve vatandaşlarımız beğenmedikleri ürünleri tekrar getirdiklerinde değiştiriyorlar. Küçük esnaflarımız için çeşitli projeler geliştiriyoruz ve bu projeleri önümüzdeki günlerde hayata geçireceğiz'' ifadelerini kullandı. 

ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu da ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, ''Tuhafiyeciler Odası'nn çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Oda olarak; küçük esnaflar için Eskişehir'de yaptığınız çalışmalar, halkımız tarafından memnunlukla karşılanmaktadır. Sizi tebrik ediyoruz. Biz de ESKÜDER olarak Eskişehir'de sanatın her dalında faaliyet göstererek, Eskişehir kültür ve sanatına katkıda bulunuyoruz'' dedi.

Ziyaret sonunda; ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu, Oda Başkanı Sefa Şen'e ''Teşekkür Belgesi'' verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel