alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Sazova'da şenlik var!

Videoyu Aç Sazova'da şenlik var!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleneksel olarak düzenlediği ‘Çocuk Şenliği’ 28 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek

Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleneksel olarak düzenlediği ‘Çocuk Şenliği’ 28 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek. Çocuklar, kurulacak onlarca stantta boyamadan baskıya, zeka oyunlarından yarışmalara kadar birçok etkinlikle gönüllerince eğlenecekler. Şenlikte çocukların sahne alacağı birçok sahne performansının yanı sıra çocukların büyük beğeni ile takip ettiği Şubadap çocuk müzik grubu da sahne alacak.
Büyükşehir Belediyesi geleneksel hale getirdiği Çocuk Şenliği’ni 28 Nisan Pazar günü Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Spor etkinliklerinden yarışmalara, konserlerden gösterilere, atölyelerden sirk kortejine kadar onlarca etkinlik arasında çocuklar unutamayacakları bir gün yaşayacak. Spor ve yarışmalar, oyunlar ve oyun alanları ve birbirinden renkli gösterilerle çocuklar en büyük bayramlarını büyük bir coşkuyla kutlayacak. Büyükşehir Belediyesi’nin birimlerinin yanı sıra Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Aktif Felsefe, Türk Hava Kurumu, AKUT, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Eskişehir Kent Konseyi, Atatürkçü Düşünce Derneği, Sığınmacı ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı, AHBAP Topluluğu, Kiraz Ağacı Eğitim Kooperatifi ve Başka Bir Okul Mümkün Eğitim Kooperatifi de Sazova’da stant açarak çocuklarla buluşacak. 
2013 yılında kurulan ve kısa sürede çocukların beğenisini toplayan Şubadap Müzik Grubu da kendi ürettikleri çocuk şarkılarıyla saat 16.00’da çocuklarla buluşacak. 
Meteoroloji’den alınan bilgiye göre 22 Nisan Pazar günü havanın 22 derece ve güneşli olması bekleniyor. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat