alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Sapık kocanın yaptıklarına inanamayacaksınız

Videoyu Aç Sapık kocanın yaptıklarına inanamayacaksınız
A
a

Bir televizyon programına katılan 45 yaşındaki 3 çocuk annesi kadının söyledikleri kan dondurdu. Kadının iddiasına göre kocası cinsel organına televizyon kumandası soktu, hayvanlarla ilişkiye zorladı.

Show TV'de yayınlanan Zahide Yetiş'in programına katılan bir kadının iddiaları kan dondurdu.

"SICAK TÜPÜN ÜSTÜNE OTURTTU"

3 çocuk annesi 45 yaşındaki M.G. 10 sene evli kaldığı eşi tarafından şiddetin her türlüsünü gördü. Eşinin ayağını çekyata bağlayarak kırdığını, doktora götürmemesi nedeniyle 6 ay boyunca yerlerde sürünerek yaşadığını, eşinin zorlamasıyla sıcak tüpün üzerine oturduğunu iddia etti. Yaraları yüzünden aylarca oturamayan, kıyafet giyemeyen kadının yaşadıkları bununla da sınırlı kalmadı. Eşinin jiletle dudaklarının kenarının kestiğini ve aynalara bakamadığını söyleyen kadın, eşinin kafasına ayakkabıyla vurduğunu ve yarılan kafasını eşinin diktiğini anlattı.

"HAYVANLARLA İLİŞKİYE ZORLADI"

M.G. fiziksel şiddetin yanı sıra cinsel şiddete de maruz kaldı. Eşinin kendisinden kumandayı cinsel organına koymasını ve evin içinde öyle dolaşmasını istediğini söyledi. Genç kadının sabrını taşıran ise eşinin kendisini köpek ile beraber olmaya zorlaması oldu. Bu olaydan sonra 3 çocuğunu da alarak kadın sığınma evine sığındı.

ÇOCUKLARINA KAVUŞMAK İSTİYOR

2 sene sonunda kadın sığınma evinden çıkarak çevresinden gelen yardımlarla geçinmeye başladı. Maddi imkânsızlıklar nedeniyle üç çocuğunu yetiştirme yurduna bırakmak zorunda kaldı. Verdiği hukuk mücadelesi sonucunda koruma kâğıdı aldı.

Eşi 15 sene hapis cezası aldı fakat cezası onanmadığı için hâlâ dışarıda. Can güvenliği olmadığını söyleyen talihsiz kadın eşinin hala kendisine haber göndererek ulaşmaya çalıştığını belirtti. M.G. şimdi eski sağlığına kavuşup yetiştirme yurdunda olan çocuklarını da yanına alarak kendisine yeni bir hayat kurmak istiyor.
 
1000
icon
Filanca 29 Mart 2018 11:10

Bunlari haber yapmayin buraya lütfen...Çok pis!

0 0 Cevap Yaz
Tevfik erol 29 Mart 2018 08:30

He tanrıymış g zekalılar her şeyi nitirdiniz bi o kaldı bunlarla uğraşcanıza bi psikoloğo gidin süphanekiyi okumayı beceremessiniz ama dinde alim kesilirsiniz o kadar ayet var Allahın birliğine tekliğine neyse bu kafalar taşa odun der bi şey anlatamassın

0 0 Cevap Yaz
Bilgefilozof 28 Mart 2018 22:30

Böyle sapik ve mazoşoist adamları stadyumda herkesin gözünün önünde asmak lâzım.Çin böyle sapikları stadyumda asiyor.idam cezası gelmeli.Amerika hergün idam gerçekleştiriyor.Biz yapınca suç mu oluyor?

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat