alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Sandıklı’Da Yeni Hal Binası İnşaatı Devam Ediyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sandıklı’Da Yeni Hal Binası İnşaatı Devam Ediyor
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İlçede Yeni Yapılan Hal Binasının İnşaat Çalışmalarının İlerleyen Günlerde Tamamlanacağını Belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede yeni yapılan hal binasının inşaat çalışmalarının ilerleyen günlerde tamamlanacağını belirtti.
Başkan Çöl ilçede yeni yerinde hizmet verecek olan hal binasının yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden konuyla ilgili bilgi aldı. Başkan Çöl, toplamda 14 bin 336 metrekare alan üzerine 3 bin 175 metrekarelik inşaat alanın olduğu yeni hal binasında 50 adet işyeri, misafirhane, konaklama tesisleri, işletmeler, taşıyıcı kooperatiflerine ait mekânları, kamyon garajı, kantar ile bölgenin en kapsamlı hal binalarından birisi olacağını kaydetti. İncelemelerden sonra bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, “Yeni hal binamız ve ona bağlı hizmet binalarımız hızla yükseliyor. İnşallah bittiği zaman ilçemiz ve bölgemizin en kapsamlı hal binalarından birisine kavuşmuş olacağız. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyor, çalışan kardeşlerimize işlerinde kolaylıklar diliyorum” İfadelerine yer verdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı