alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Sandıklı’Da Sais Sisteme Devreye Alındı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sandıklı’Da Sais Sisteme Devreye Alındı
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi Tarafından İlçedeki Atık Su Arıtma Tesisinde 7 Gün 24 Saat Esasına Dayalı Çalışan Sürekli Atık Su İzleme Sistemi (Sais) Kuruldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Belediyesi tarafından ilçedeki atık su arıtma tesisinde 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan Sürekli Atık Su İzleme Sistemi (SAİS) kuruldu.
Sandıklı Belediyesi olarak teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için geliştirilen ve yapılan hizmetlere, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından bir yenisi daha eklendi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı bulunan atık su arıtma tesisinde, arıtılan atık suyun deşarj standartlarına uygunluğunu 7 gün 24 saat kontrol etmek amacıyla kısa adı SAİS sistemi kuruldu. Bu sistem ile birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından arıtma tesisimizin çıkış suyu saniye saniye anlık olarak takip edilerek, veriler anında analiz edilecek. SAİS kabinin kontrolleri ve bakımı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından yapılacağı, tesisin sorunsuz bir şekilde hemşehrilerine hizmet vereceği ifade edildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir