alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Sandıklı’Da Reflektör Seferberliği

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sandıklı’Da Reflektör Seferberliği
A
a

Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesinde Sandıklı Ziraat Odası Başkanlığı Ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı Tarafından Köyler Gezilerek Traktör Şoförlerine Trafik Kuralları Hakkında Bilgilendirme Yapıldıktan Sonra Römorklara Reflektör Takılıyor.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde Sandıklı Ziraat Odası Başkanlığı ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı tarafından köyler gezilerek traktör şoförlerine trafik kuralları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra römorklara reflektör takılıyor.
Geçen yıl başlatılan ve bu yıl da devam eden çalışma kapsamında Trafik Güvenliği Eylem Planı’nda belirtilen ’Reflektör Tak Görünür Ol’ kampanyası kapsamında traktörlerin karıştığı kazaları önlemeye yönelik Sandıklı Ziraat Odası ve Sandıklı Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri ortaklaşa düzenlediği program kapsamında traktör şoförlerine, trafik kuralları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra römorklara reflektör takıldı.
Bu yılkı program Örenkaya Köyünde 47 traktör sürücüsü katılırken 35 römorka reflektör takılması ile gerçekleşti. Program kapsamında Jandarma Trafik Tim Komutanı Astsubay Kıdemli Üstçavuş Aziz Baz, traktör sürücülerine Traktörlerde reflektör ve ışıklandırma sisteminin önemi, Traktör kazalarında koruma demiri ( Rops ) ve kabinin önemi, Araçlarda hız sınırları, Emniyet kemerinin önemi, Kavşaklarda geçiş önceliği, Trafikle ilgili genel kurallar hakkında bilgilendirme yaptı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat