alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Saksılarda Özenle Büyüttükleri Çiçekleri Sağlık Çalışanlarına Verdiler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Saksılarda Özenle Büyüttükleri Çiçekleri Sağlık Çalışanlarına Verdiler
A
a

Atatürk Ortaokul Öğrencilerinin Tohumdan Fidana Kadar Büyük Bir Özveri İle Kendi Tasarladıkları Ve Geri Kazanım Yöntemiyle Oluşturdukları Saksılarda Büyüttükleri Çiçekleri Sağlık Çalışanlarına Sertifikalı Olarak Teslim Ettiler

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Osmaneli ilçesindeki Atatürk Ortaokul öğrencileri, tohumdan fidana kadar büyük bir özveri ile kendi tasarladıkları ve geri kazanım yöntemiyle oluşturdukları saksılarda büyüttükleri çiçekleri sağlık çalışanlarına sertifikalı olarak teslim ettiler.
Öğrenciler, "Sağlıkçılara Nefes Ver" eTwinning projesi kapsamında büyüttükleri çiçekleri sağlık çalışanlarına vermek için Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesine gittiler. Proje Koordinatörü öğretmen Ayşe Özdamar’ın proje hakkında bilgi vermesiyle başlayan programda konuşan İlçe Kaymakamı Yüksel Ünal, “7 farklı illerden 10 okulun yer aldığı projenin amacı, öğrencilere doğa sevgisini kazandırmak ve öğrencilerde geri kazanım bilinci oluşturmaktır. Covid-19 salgını sürecinde can siperane olarak yoğun bir şekilde canla başla çalışan sağlık çalışanlarına teşekkürlerimizi sunmaktır” dedi. Bu projede emeği geçen Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş’e tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz." dedi.
Konuşmanın ardından program, Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarına öğrencilerin takdim etmesiyle sona erdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat