alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Rektör Beydemir: "Üniversiteler Ürettikleri Katma Değerle Bulundukları Bölgeye Katkı Sağlıyor"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Rektör Beydemir: "Üniversiteler Ürettikleri Katma Değerle Bulundukları Bölgeye Katkı Sağlıyor"
A
a

Rektör Beydemir'den Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'ne Ziyaret

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, üniversiteler ürettikleri katma değerle bulundukları bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına önemli katkılar sunduğunu kaydetti.
Rektör Baydemir, bir takım ziyaretler için Niğde’ye gitti. Niğde temasları sırasında Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’yu ziyaret eden Rektör Beydemir, 2 üniversite arasında yapılabilecek iş birlikleri konusunda görüş alışverişinde bulundular.
Rektör Beydemir, Rektör Uslu’ya gösterdikleri misafirperverlik ve ilgiden dolayı teşekkür ederek, "Üniversiteler ürettikleri katma değerle bulundukları bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmasına önemli katkılar sunmaktadır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi de bu noktada ihtisaslaşan yükseköğretim kurumları olarak önemli çalışmalar yapmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette de bölgemizin dinamiklerini gözeterek iki üniversite iş birliğinde yapılabilecekler konusunda görüş alışverişinde bulunduk” dedi.
Rektör Uslu’da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek, Rektör Beydemir’e teşekkürlerini iletti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat