alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Rehber Öğretmen Ve Psikolojik Danışmanlara ‘Davranışsal Bağımlılık’ Semineri Verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Rehber Öğretmen Ve Psikolojik Danışmanlara ‘Davranışsal Bağımlılık’ Semineri Verildi
A
a

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanlığı Tarafından Okullarda Görev Yapan Rehber Öğretmen Ve Psikolojik Danışmanlara Yönelik ‘Davranışsal Bağımlılık’ Konulu Seminer Gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanlığı tarafından okullarda görev yapan rehber öğretmen ve psikolojik danışmanlara yönelik ‘Davranışsal Bağımlılık’ konulu seminer gerçekleştirildi.
Halk Sağlığı Başkanlığı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şubesi tarafından, Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü sorumluluk bölgesindeki okullarda ve kurumlarda görev yapan rehber öğretmen ve psikolojik danışmanlara yönelik Bağımlılıkla Mücadele Çalışmaları çerçevesinde ‘Davranışsal Bağımlılık’ konulu seminer verildi.
Psikolok Numan Sinan Harputlugil’in konuşmacı olduğu seminere Afyonkarahisar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Yılmaz Ülger de iştirak etti. Seminerde, davranışsal bağımlılıkta teknoloji bağımlılığından sonra öne çıkan ‘kumar, alışveriş, yeme, egzersiz bağımlılığı ve cinsel bağımlılık’ başlıkları ele alındı. Katılımcıların etkileşimiyle gerçekleştirilen seminer, gelecekte yapılabilecek ortak çalışmaların konuşulmasıyla tamamlandı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir