alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Refüjlerde Yükselen Otlar Sürücülerin Görüş Açısını Daraltıyor

Videoyu Aç Refüjlerde Yükselen Otlar Sürücülerin Görüş Açısını Daraltıyor
A
a

Refüjlerde Otlar 3

Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki sürücüler, özellikle ilçe girişlerindeki refüjlerin bakımsızlığından şikayet ederek yükselen otların görüş açısını daraltmasının kazaya neden olabileceğini belirttiler.
Sürücüler, özellikle Eskişehir istikametinden ilçeye giriş noktasında fabrikaların karşısında kalan orta refüjlerdeki otların büyümesiyle birlikte görüş mesafesinin daraldığını beyan ettiler. Sürücüler, "Özellikle çevre yoluna dönüşler ve ilçe merkezinden gelerek fabrikalara dönüşlerde görüş mesafesi daraldığından her an kaza olabilir. Bahar ayları ve havaların yağışlı geçmesi nedeniyle orta refüjlerde bulunan onlar günden güne yükselerek görüş mesafesini yok ediyor. Karayollarının bakım sahası olduğu belirtilen alanlardaki otların herhangi bir kaza olmadan biçilmesini istiyoruz. Biz sürücülerin zor anlar yaşadığı bu alanlarda meydana gelebilecek kazalar yaşanmadan önlem alınmasını talep ediyoruz" diyerek sıkıntılarını dile getirdiler.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon
ferit yurt 14 Haziran 2020 11:05

eskişehir bu konuda lider şehir ici ve dışında o sacmasapan mazıların bitkilerin yüzünden trafik güvenligi sıfır bu aradaki bitkilerin boyu bir canlının görülecegi boyda olmalı eskişehirdeki bütün belediyeler uyuyor

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat