alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Polis İçerde Kumar Oynayanları İş Yerinin Arka Camından Gördü Sonra Baskın Düzenledi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Polis İçerde Kumar Oynayanları İş Yerinin Arka Camından Gördü Sonra Baskın Düzenledi
A
a

Afyonkarahisar’Da Korona Virüs Tedbirleri Kapsamında Kapalı Olmasına Rağmen Açık Olan Kahvehaneye Baskın Düzenleyen Polis 14 Kişiyi Kumar Oynadıkları Esnada Suçüstü Yaparken Şahıslara Toplamda 44 Bin 100 Tl İdari Para Cezası Kesti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da korona virüs tedbirleri kapsamında kapalı olmasına rağmen açık olan kahvehaneye baskın düzenleyen polis 14 kişiyi kumar oynadıkları esnada suçüstü yaparken şahıslara toplamda 44 bin 100 TL idari para cezası kesti.
Edinilen bilgilere göre, olay Cumhuriyet mahallesi Hüseyin Bayık caddesi üzerindeki bir kahvehanede meydana geldi. Kahvehaneye gelen polis ekipleri iş yerinin arka camından baktıklarında içerde çok sayıda kişinin iskambil kağıdı ile oyun oynadıklarını belirleyip adrese baskın düzenledi. Baskında 580 adet 106’lık deste halinde iskambil kağıdı, 16 adet 52’lik deste halinde iskambil kağıdı, içerisinde rakamlar yazılı 2 adet ajanda, 3 adet defter, skorların yazılı olduğu 3 adet yaz-boz ve 8 adet okey ıstakası ele geçirildi. İçeride bulunan ve kumar oynanmasına yer demin ettikleri öne sürülen H.O. (40), H.İ.T. (39), A.Ş. (47) ve Ö.D. (33) ile kumar oynayan 10 kişi gözaltına alındı. Şahıslara ayrıca ‘İl Umumu Hıfzısıhha Kanunu’ ihlali kapsamında toplamda 44 bin 100 TL idari para cezası kesildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat