alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Polis Günü’Nde Çelenk Sunumu Miniklerle Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Polis Günü’Nde Çelenk Sunumu Miniklerle Yapıldı
A
a

Afyonkarahisar’Da 10 Nisan Polis Günü Etkinlikler Kapsamında İl Emniyet Müdürü Ali Temiz Öncülüğünden Teşkilat Mensupları Çelenk Sunumu Yaptı. Çelenk Sunumunda Polis Kıyafetleri Giyinen Miniklerde Bu Yıl Protokol Üyelerine Eşlik Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da 10 Nisan Polis Günü etkinlikler çerçevesinde İl Emniyet Müdürü Ali Temiz öncülüğünden teşkilat mensupları çelenk sunumu yaptı. Çelenk sunumunda polis kıyafetleri giyinen miniklerde bu yıl protokol üyelerine eşlik etti.
Kentte Polis Haftası ve Polis günü gerçekleştirilen bir dizi etkinlik ile kutlanmaya devam ediyor. Etkinlikle dahilinde İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Polis Meslek Yüksekokulu (POMEM) Müdürü Mehmet Kunt ve Polis Moral Eğitim Merkezi (PMEM) Müdürü Cengiz Sağlam öncülüğünde emniyet teşkilatı Kocatepe Parkı’nda ki Atatürk Anıtına çelenk sunumu yaptı. Çelenk sunumunda çoğunluğu teşkilat mensuplarının çocukları olan, anne ve babaları gibi polis kıyafetleri giyinen miniklerde protokol üyelerine eşlik etti. Protokol üyeleri çelenkleri miniklerin ellerini tutarak anıta sundular.
Öte yandan, törenin sunumunda Temiz tarafından çocuklara çeşitli hediyeler takdim edildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir