alexa
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Polatlı'dan Büyükerşen'e ziyaret

Videoyu Aç Polatlı'dan Büyükerşen'e ziyaret
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Selami Ovacık ve partililer gezmek için geldikleri Eskişehir’de Başkan Büyükerşen’i ziyaret ettiler. CHP İlçe Başkanı, Başkan Büyükerşen’e, Duatepe’deki ‘Dürbünle Cepheyi İzleyen Atatürk Anıtı’nın heykelciğini hediye etti.

Kurtuluş Savaşı’nın dönüm noktası olan Sakarya Meydan Savaşı’nın gerçekleştiği Polatlı’dan Eskişehir’i ziyarete gelen CHP İlçe Başkanı ve partililer Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in konuğu oldular.

Polatlı CHP İlçe Teşkilatı, ‘Sosyal Demokrat Belediyecilik’ konusunda büyük başarılara imza attığına inandıkları ve hayranı oldukları Başkan Büyükerşen ile Büyükşehir Meclis Salonu’nda buluştu. Konuk CHP’liler Başkan Büyükerşen’e Eskişehir’e katkılarından dolayı teşekkür ettiler.      

CHP Polatlı İlçe Başkanı Selami Ovacık, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ilçeleriyle sembolleşen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Duatepe’deki, ‘Dürbünle cepheyi İzleyen Anıtı’nın heykelciğini sundu. Başkan Büyükerşen heykelciğin kendisi için çok anlamlı olduğunu söyledi. CHP Polatlı İlçe Teşkilatı daha sonra Başkan Büyükerşen ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
1000
icon
yasin 5 Ekim 2018 18:20

Polatlili ciftcilere su verilmedigi icin. Tesekkuremi gelmişler.

1 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat