alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Pazaryeri’Nde Ders Zili 90 Öğrenci İçin Çalacak

Videoyu Aç Pazaryeri’Nde Ders Zili 90 Öğrenci İçin Çalacak
A
a

Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde yarın Kınık Köyü İlkokulunda 90 öğrenci ile Pazaryeri Anaokulu öğrencileri için ders zili çalacak.
Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 15 Şubat’tan itibaren kademeli başlatılacak yüz yüze eğitime ilişkin Pazaryeri ilçesinde sadece Kınık Köyü İlkokulunda 90 öğrenci ile Pazaryeri Anaokulu öğrencileri için ders zili çalacak. Yüz yüze eğitim takvimi ile ilgili açıklamalar Milli Eğitim Bakanlığından gelmeye devam ederken, Pazaryeri ilçesinde 15 Şubat’ta sadece Kınık köyünde bulunan ve taşımalı eğitim yapılan Kınık İlkokulu ve Ortaokulu, Pazaryeri Anaokulu 15 Şubat’ta eğitime başlayacak.

“Pazartesi köy okullarımızda ve anaokulumuzda başlıyoruz”
Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, “Korona virüs tedbirleri kapsamında ara verdiğimiz yüz yüze eğitime 15 Şubat Pazartesi köy okullarımızda ve anaokulumuzda başlıyoruz. Kınık İlkokul ve Ortaokulumuzda 90 öğrencimiz ve 16 öğretmeniz ile ayrıca Pazaryeri Anaokulunda pazartesi günü eğitim görmeye başlayacak. İlçemizdeki diğer okullarımızda birinci dönemde olduğu gibi uzaktan eğitimle devam edilecek” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat