alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Paketleme Ve Ambalaj Tesisinde 20 Kadına İş İmkânı Sağlanacak

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Paketleme Ve Ambalaj Tesisinde 20 Kadına İş İmkânı Sağlanacak
A
a

Paketleme Ve Ambalaj Tesisinde 20 Kadına İş Olanağı Sağlayacak

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçede kurulacak paketleme ve ambalaj tesisinde 20 kadına iş imkânı sağlanacağını açıkladı.
Tarım Kredi Kooperatifi, Bilecik’in Osmaneli ilçesinin en büyük sorunu olan kaliteli ürünleri satma ve pazarlamada yaşadığı sıkıntıya destek olmak için Osmaneli Belediyesi Toptancı Hali’nden karpuz, kavun, şeftali, domates, ıspanak alımına başladı. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz’a ilçelerinde tarıma destek oldukları teşekkür eden Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, "Kooperatif iştiraki olan şirket, ilçemiz çiftçisi olan Mesut Ertuğrul’dan 16 bin 180 kilo karpuz alarak siftahı başlattık. Gaziler köyünden şeftali, Selcik köyünden karpuz, Medetli köyünden kavun, diğer köylerimizden de domates, ıspanak, ayva, üzüm, marul, kış sebzeleri alımı yapacaklar" dedi.

Paketleme ve ambalaj tesisi kurulacak
Başkan Şahin, ilçeye kurulacak olan paketleme ve ambalaj tesisi ile birçok kişiye istihdam sağlanacağını söyleyerek, "Osmaneli Belediyesi Paketleme ve Ambalajlama Tesislerinde en az 20 kadına iş imkânı sağlanacak. Osmaneli Belediyesi olarak tarımda yatırımlarımızı sürdürerek çiftçimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Tarımda yeni ürünler ve yeni pazarlar hedeflerimizi gerçekleştireceğiz" diye konuştu.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat