alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Osmaneli Ürettiği Projelerle Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Videoyu Aç Osmaneli Ürettiği Projelerle Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor
A
a

Osmaneli Ürettiği Projelerle Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, ilçelerinde bir çok projenin hayata geçtiğini anlatarak, " Bilecik İşkur Müdürlüğümüzle tüm kurumlarla olduğu gibi birlikte bir çok projede işbirliği yapıyoruz. Projeleri hayata geçirmede işbirliği yaptık ve yapmaya devam ediyoruz" dedi.
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bilecik İŞKUR Müdürü Ayhan Tozan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Şahin, "İlçemizde parklarımız, konak restorasyonlarımız, ağaç dikimleri, çevre ve peyzaj düzenlemeleri, korona virüsle mücadele, Sürekli Eğitim Merkezimiz, Tarihi Lefke Çarşı İş Geliştirme Merkezimiz, Kadın Girişimciler Kooperatifi faaliyetleri ve son olarak ta Fide Yetiştirme Projemizde güzel çalışmaları hayata geçirmede işbirliği yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Belediyemiz şirketi ile İŞKUR Müdürlüğümüz arasında yürütmekte olduğumuz İşbaşı Eğitim Programları devam ederken, yeni eğitim ve iş başı eğitim programları konusunda değerli müdürümüz Ayhan Tozan ile bilgi alışverişinde bulundu. Yeni yapacağımız parklar ve restorasyonlar konusunda da yapabileceğimiz ortak çalışmaları değerlendirdik. İlçemize katkıları ve projelerimize destekleri için İŞKUR Müdürümüz Ayhan Tozan’a teşekkür ederek ,çalışmalarımız her gün gelişerek devam ediyor. Osmaneli Belediyesi İŞKUR noktamız ve personel yerleştirme ofisimiz örnek çalışmalarına devam ediyor" dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Bir osmanelili 1 Ekim 2020 16:35

Osmaneli urettigi projelerle adindan soz mu ettiriyor? Halk agliyor agliyor, hizmet sifir, heryer pislik çöp icinde, cop tenekelerine 10 metre yaklasilmiyor pis sivilari yollara akmis leş. Kimse isini duzgun yapmiyor , yemeyin bizi.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat