alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Osmaneli’Nde İlkokullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Osmaneli’Nde İlkokullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı
A
a

Osmaneli İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Öğrencilerin Bilgi Ve Kültür Seviyelerini Artırmak İçin Okullar Arası Bilgi Yarışması Düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin bilgi ve kültür seviyelerini artırmak için ilkokullar arası bilgi yarışması düzenlendi.
Osmaneli Belediyesi Göksu düğün salonunda yapılan yarışmayı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş, Belediye Başkanı Münür Şahin, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri de izledi. Yarışma öncesi konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş “ İlçemizde bilgi paylaşımının yaygınlaştırılması, öğrencilerin teşvik edilmesi, öğrencilere yarışma kültürünün kazandırılması ve öğrencilerin sınavlara hazırlanmasına yardımcı olmak amacıyla bilgi yarışması düzenleme kararı aldık” dedi.
Yarışmada kıyasıya mücadele eden okullar birbirine üstünlük kurmaya çalıştılar. Yarışmada 3 birincilik derecesini de Osmaneli İlkokulu’ndan 2/D, 3/A ve 4/D sınıfları aldı. Yarışmada dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı Münür Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş tarafından çeşitli hediyeler verildi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir