alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Osmaneli De Myo Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Osmaneli De Myo Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksek Okulunda (Myo) Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir Başkanlığında Yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksek Okulunda (MYO) Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir başkanlığında yapıldı.
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Osmaneli Meslek Yüksek Okulunda (MYO) Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Şükrü Beydemir başkanlığında yapıldı.
Osmaneli Meslek Yüksel okulunda Bilecik Şeyh Edabali Üniversite Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhami Yurdakul, Genel Sekreter Cenk Karakurt ve Osmaneli MYO Müdürü Doç. Dr. Ahmet Fevzi Savaş ve akademisyenler katıldı. Toplantıda 2021-2022 eğitim öğretim döneminde izlenecek eğitim stratejileri, yüz yüze eğitim süreci, yapılan ve yapılacak olan akademik çalışmalar değerlendirildi.
Toplantının ardından Rektör Prof. Dr. Beydemir Osmaneli Belediyesi tarafından Meslek Yüksek Okuluna tahsis edilen Ellezler Konağında aşçılık bölümünde eğitim ve öğretim gören öğrenciler tarafından hazırlanan öğle yemeğinde Kaymakam Yüksel Ünal, Belediye Başkanı Münür Şahin, akademisyenler ve kurum müdürleri ile bir araya geldiler.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat