alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Osman Taş'tan bomba etkisi yaratacak açıklamalar!

Videoyu Aç Osman Taş'tan bomba etkisi yaratacak açıklamalar!
A
a

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş ES TV’de yayınlanan 90+3 programına konuk oldu. Kendisine yapılan eleştirilere cevap veren Taş, “Herkes istifamı istiyor, dedikodu yapıyor. Herkes işine baksın. 20 günde benden her şeyin halledilmesini bekliyorlar. Biraz sabır istiyorum” dedi.

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş hakkında ortaya atılan mavi kart iddiası Eskişehir'i sallarken Taş bu konu ve daha fazlasına ES TV ekranlarında cevap verdi.

Ertelenmesi çare olmazdı

Neden bir kez daha başkanlığı üstlendiği konusunda konuşan Taş, “Önümüzde çok büyük problemler var. Kongrenin ertelenmesi bunlara bir çare olmazdı onun için tekrar aday oldum. Bizim hiç zamanımız yoktu. Gelecek cezaların önlenmesi için tekrardan aday oldum. Ben 13 Ekim’de göreve geldim. 20 günde benden her şeyin halledilmesini bekliyorsunuz. Bazı insanlar takımı yok etmek istiyor. Ben bunun önüne geçtim” ifadelerine yer verdi.

Kayyuma veririm

Kulübü kayyuma vermek istediğini belirten Taş, “Şu an elimde olsa kulübü yarın kayyuma veririm. Çünkü kayyumda ne olacağı belli… Ben göreve gelmeseydim kulüp kayyuma gitmesin diye birileri gelecekti. Niye düşmesin, gitsin kulüp kayyuma. Herkes Osman Taş parasını toplayıp kaçıp gidecek diyor. 4 sene daha Eskişehirspor’un isim hakları bende. Ben bugün istifamı veririm ofisime geçerim avukatlarım Eskişehir’de nerde Eskişehirspor markası varsa onlardan para saymaya çalışırım. Benim bir art niyetim olsa bunu yaparım. Giderim Almanya’dan yaparım. Ama art niyetli değilim” dedi.

Yardım eden yok

Kimsenin yardım etmediğini belirten Taş, “İnsanlar artık bizden vazgeçseler çok iyi olacak. İstanbul’a gidiyoruz reklam anlaşması yapıyoruz ertesi gün vazgeçiyor firma. Ana sponsorumuz vardı Eskişehir’de. Onlarla görüştüm, bize para vermeyin bize 1 milyon tane ürün verin dedim. Biz bunları taraftara satalım dedim. O da olmadı. Ben 10 adım gelmeye çalışıyorum, bize bir adım gelen yok” dedi.

Engel oluyorlar

Herkesin kendisine engel olduğunu söyleyen Taş, “Birileri benim yaptığım her şeye engel oluyor. Bunları bilsem açıklayacağım. LED’ler geldi 7 bin liralık reklam toplayamıyoruz. Eskişehir bu kadar mı aciz? Reklam görüşmesi yaptığımız kişilere parayı kulübe vermeyin, kulübün dosyalarına ödeme yapın diyoruz. Ama kimse yanaşmıyor. Ben bugün varım yarın yokum. Ama Eskişehirspor hep burada olacak. Bu kulübe lütfen sahip çıkın” dedi.

Ben neyi çaldım?

“Ben bu kulübün neyini çaldım, neyi dolandırdım” diyen Taş, “Sponsorluk görüşmesi yapıyorum işim bozuluyor. Kulübün -5 puanı var, 100 trilyon parası olan firma sponsor olur mu? Forma sponsoru ile görüşmeler sürüyor. 1 yıllık sözleşme yapacağız. Futbolcuların alacaklarını inşallah halletmeye çalışacağız. Futbolcu sahaya çıkıp oynamıyorsa kendisine yapar. Şuana bir futbolcu alacağı için federasyona başvurdu.

Mavi kart doğru

Mavi kart iddiası hakkında da konuşan Osman Taş, “Beni neden o zaman kulübe üye yaptılar. 1998 senesinde askerliğimi yaptım. Evimde var, ticarette yapıyorum. Dernek tüzüğünde böyle bir şey yazıyor mu? Mavi kartım var ama ben başkanım. Yönetimdeki arkadaşlarımızın hepsi kulübe üye. Taraftarımız mahkemeye başvurmuş. Bekleyip göreceğiz. Kanunun ne derse o. Herkes işine baksın” dedi.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Eses 31 Ekim 2019 01:44

Biraz cesur olun ey kongre üyeleri. erken seçimli kongre de kulübün kayyuma devrini onayın. Nasıl sa küme düştük. Hiç olmazsa kim suçluysa cezasını çeksin. Yeter artık.

0 0 Cevap Yaz
sıtkı sıyrılmış 30 Ekim 2019 13:02

şimdiye kadar atı alan üsküdarı geçti,kulübe bir günah keçisi aranıyordu o da bulundu OSMAN TAŞ artık bundan sonra kulüp te ne zaman bir sıkıntı çıksa suçlu hazır.Ama gerçek suçlular şu an kulübe aday öneren,kulübü mahkemeye veren,kulüp te umduğu mamayı bulamayıp istifa eden her devrin adamı olan yöneticilerdir

1 3 Cevap Yaz
esesli 30 Ekim 2019 10:17

yardım edin düşen oman taş değil eskişehirspor olacak

1 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat