alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Osman Taş hakkında inanılmaz iddia!

Videoyu Aç Osman Taş hakkında inanılmaz iddia!
A
a

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş hakkında ortaya atılan mavi kart iddiası gündeme bomba gibi düştü. Osman Taş’ın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından ayrılan kişilere verilen bir hak olan Mavi Kart’a sahip olduğu öne sürüldü. İddiaya göre mavi kart sahiplerinin seçme ve seçilme hakkı bulunmuyor. Şimdi merak edilen soru "Osman Taş'ın başkanlığı düşer mi?"

Eskişehirspor Başkanı Osman Taş hakkında ilginç bir iddia ortaya çıktı. Yurt dışında yaşayan, Eskişehir ve Eskişehirspor’da olan işleri nedeni ile Türkiye’ye gelip giden Osman Taş’ın, çeşitli nedenlerle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından ayrılan kişilere verilen bir hak olan Mavi Kart sahibi olduğu iddia ediliyor. Mavi kart sahibi olanların ise seçme ve seçilme hakkının olmadığı biliniyor.

İddialar üzerine Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş bu konu hakkında açıklamada bulundu. İddiaları yalanlamayan Osman Taş, “O zaman beni neden Eskişehirspor kulübüne üye yaptılar” diyerek kısa bir cevap verdi. Taş’ın bu konular hakkında ilerleyen günlerde detaylı bir açıklama yapması bekleniyor. Ayrıca Taş’ın taraftarın istifa çağrısına nasıl bir cevap vereceği ise camiada merak konusu.


 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
Ali baba 30 Ekim 2019 00:53

Adam almanyadan gelip cebinden para harcıyor , siz hala istifa diye tutturuyorsunuz . Bu adamın es es'e başkan olması ona ne kazandırır . Allahaşkına bu takımın marka değerimi kaldı . Hala 1965 -70 lerde takılp kaldınız eski camlar bardak oldu, uyanın artık . Önümüzdeki en az 20 yıl yoksunuz . Eğer kibiri bırakır ayaklarınız yere basarsa 20 yıl sonra belki ! Kocaelini , sakaryayı görüyorsunuz . Herkesi küstürdünüz , es es' i kimse sevmiyor . Bakın sivasa , malatyaya takımın işine karışan varmı ? Kendi gitti adı kaldı yadigar başınız SAĞOLSUN . Bu şehir bunu haketti . Ölü dirilmezzzzzzzzzzz..............!

2 4 Cevap Yaz
Selim 29 Ekim 2019 23:09

Düşerrrrrrr.

0 2 Cevap Yaz
Hakan 29 Ekim 2019 19:40

EsEs düşmanı dışardan çok içerdeymiş.Düşünün kulubun muhasebecisi bile zor zamanda spor aletlerini hacizle alıp bit pazarında satıyor.

0 1 Cevap Yaz
ercan 29 Ekim 2019 17:38

bu osman nereli ve hangi köylü hiç daha önce duymadık görmedik mavi kart varmış seçme seçilme hakkı yokmuş doğrumu

2 1 Cevap Yaz
Basri 29 Ekim 2019 17:27

takım düştü bunun başkanlığı düşse ne olur düşmese ne olur ?

1 7 Cevap Yaz
2626 29 Ekim 2019 14:46

Düştü diyelim..ne olacak..Adam seçilerek gelmedi mi neden seçtiniz.Bir hafta ertelenseydi ne olacaktı.O zamana kadar kim ne hazırlık yapacaksa neden yapmadılar.

6 4 Cevap Yaz
Daima eses 29 Ekim 2019 13:59

Tas misin kerpicmisin nesin terket eskisehiri

4 4 Cevap Yaz
29 Ekim 2019 13:13

MD ve gölge yönetim kurulu. Bir zahmet arkadaşın akrabalarına rica edin gelip alsınlar oradan....Sayesinde ne itibar ne ilgi ne tutku kaldı. Nasıl bir sapkınca derdi varmış. Diyor ki Başkan adayı çıkarsa çekileyim. Başkansız daha kötü olamaz hacı işin özeti bu malesef....Yani senin orada olmandan bir fayda yok tam tersi zararı bile var. En azından Başkan yok diye belki millet imza vermemezlik yapmaz...

2 9 Cevap Yaz
Hakan 29 Ekim 2019 12:27

Kibarca söylüyoruz niye anlamıyor Osman TAŞ. Ver istifanı tesisleri de terk et.İstemiyor ESKİŞEHİRSPOR camiası.Israr etme 5 yaşındaki çocuğa seni istemiyoruz deseler çeker gider odasına. Küçücük çocuk anlıyorda Sayın Osman TAŞ anlamamakta niye ısrarcı anlamak mümkün değil..

2 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Önder Dil
Önder Dil