alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Osman Taş, Eskişehirspor yönetimini bombaladı!

Videoyu Aç Osman Taş, Eskişehirspor yönetimini bombaladı!
A
a

Eskişehirspor Kulübü eski başkanı Osman Taş ES TV’de yayınlanan 90+3 programında Esstore mağazasının kapanması ile ilgili konuşarak yönetime yüklendi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Eskişehirspor haberiEskişehirspor Kulübü eski başkanı Osman Taş ES TV’de yayınlanan 90+3 programında Esstore mağazasının kapanması ile ilgili konuşarak yönetime yüklendi. Taş, “Esstore yokmuş gibi formaları Fenerium’da satmaları kabul edilemez. Ben dava açacağım bunu bana sormadan yapamazlar. Artık susmayacağım, takımın içini boşaltanlar, 11’inci haftada takımı küme düşürenler beni eleştiremez” dedi.

Bana sormadan yapamazlar
Taş ES TV’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Mevcut yönetim bana ait lisanslı ürünlerin isim haklarını almak için birtakım girişimlerde bulunuyor. Ayrıca Esstore yokmuş gibi bir de forma satışını Fenerium’a vermeleri artık bardağı taşırdı. Fenerium sevdasından geri adım atmalarına rağmen ben buna neden olanlara dava açacağım. Bana sormadan bunu yapamazlardı.”

Takımın içini boşalttılar
“Atatürk Caddesi’ndeki Esstore sürekli açık. Bunu ne benim elimden alabildiler, ne de isim haklarını alabildiler. Bundan sonra susmayacağım. Geçtiğimiz sezon takımın içini boşaltıp, dokuz A takım oyuncusunu gönderenler, takımı küme düşürenler, bu sezon da puan silme cezası, daha ligin 11. haftasında lige veda eden bir Eskişehirspor ortada bırakan bir yönetim var.”

Hesap soracaktır
Yönetimlerin beni eleştirebilmeleri, benimle konuşabilmeleri için önce oturdukları evi, annelerinin babalarının evini satıp, Eskişehirspor için harcamaları lazım. Sonra benimle masaya oturup konuşabilirler. Benim dönemimde görev yapan birçok yöneticinin alacağı bilançoya yazılmadı. Benim alacağım olan rakamlar üzerinde oynamalar yapılmış. Hepsini Allah’a havale ediyorum. Mutlaka günü geldiğinde Eskişehirspor camiası onlardan hesap soracaktır” dedi.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
osman almanyalı 3 Aralık 2020 17:55

dinime söven müslüman olsa mesut host halil ünal murat diri tatar mustafa almancı osman muhteşem beşli utanmazlar birde külüpten alacagımız var diyorlar

2 1 Cevap Yaz
ess 3 Aralık 2020 11:03

istifa ediyorum, ya da dur ben bir sigara içip geliyim.

2 2 Cevap Yaz
sezar 3 Aralık 2020 11:02

tamam yönetim birçok konuda eleştiriliyor, eleştiririz de dayı senlik bir durum yok. o kadar da değil. seni, seni kim kulübün başına getirdiyse onu, bir de isim hakkını satın almana gık diyemeyen berberini de al git. (kibarca yazdım). aslında bu isim hakkı, feneryum davasından çok daha önemliydi ama işte, hisseden pay aldılar belli ki ses çıkar-a-mayanlar.

1 5 Cevap Yaz
pompeo 3 Aralık 2020 09:49

Osman bi kac sene sonra armayi da satin aldimi .... istedigi gibi kullanir ... Göztepe misali ...

0 2 Cevap Yaz
Dik Duruş 3 Aralık 2020 01:07

Başkanım her sözünüze katılıyorum. Dogru sözleriniz lakin sizin dönemde hep fakir edebiyatı oluyordu takım otobüsü deplasmana gidecek benzin parası aranıyordu hemen bir kanpanya vs tatar mustafa evet takımı düşürdü ikinci kez düşürcek bende çok eleştiriyorum ama siz bizde çalısmayan hocaya anlasma yapıp teknık kadroda para verdirdiniz bu takıma cebınızden verdıysenız özür dilerim belkide yanlış haber hatırlıyor olabilirim. ama bu camia hesabını sorucak tek baskan varsa savunma konusunda kaan ay baskanın hesabı sorulmalı en büyük onun hakkı yendi.

0 4 Cevap Yaz
Kartallı

Sinan ÖZEÇOĞLU başkanı da unutmamak lazım. Bir kalemde cebinden onaltı milyonu koydu.Kim yediyse zehir olsun.

0 1
Es26

kişisel kaprisleri yüzünden fuat capanin sözleşmesini tek taraflı fesh etti ve kulübün borç hanesine bir dosya daha ekledi. Üstelik bunu kendi cebimden öderim dedi ortada hiç ses yok. Odonkor meselesine değinmişsin, adam kulüpte hiç çalışmadan durduk yere alacaklı çıkıyor fifalik oluyoruz üstelik odenmedimi puan silmesi var buda ettimi ikinci dosya. Tüm bunların üstüne utanmadan para istiyor kulüpten. Önce açtığın dosyaları kapat osman bey. Kimse yanlış anlamasın burda mustafa akgoren yönetimini desteklemiyorum onlarında çok yanlışları ,onlarida çok eleştiriyorum allah için. Fakat onlar en azından kulübü fifayla uğraştıracak türden dosyalar açmıyorlar başımıza. Maddi yönden fayda saglamasalarda,abuk sabuk borcada sokmuyorlar kulübü. Ama gerek lobi,gerek sportif başarı,gereksede yönetimsel başarı olarak sınıfta kaldılar..

0 1
bilek26 3 Aralık 2020 00:38

Yönetimdeyken gördüğü usulsüzlüklerden bahsetmişti dava açacaktı allem gullem indirildiydi şimdi açsın o meseleleri Osman Taş bekliyoruz herkesin gerçek yüzü meydana çıksın kim kimi niye savunuyormuş onlarda açığa çıksın bu taraftar her şeyi öğrensin.

2 2 Cevap Yaz
Es esli 2 Aralık 2020 20:49

Komple yönetim değişikliği iyi olur.anca eses böyle düzelir

0 4 Cevap Yaz
Bülent 2 Aralık 2020 19:00

Yüzsüzlükte son nokta: Osman Taş!

5 3 Cevap Yaz
SELÇUK 2 Aralık 2020 16:50

Kerem AKYIL Mevcut yönetimin en büyük destekçisidir. Osman TAŞ başkanın bu söylediklerine gereken cevabı Kerem bey misliyle verecektir. Osman başkanın bu dediklerini ağzına tıkayacaktır. bekliyoruz Kerem beyin yorumlarını

14 3 Cevap Yaz
Esesliii 2 Aralık 2020 16:30

Hakkınızı arayin başkanim. Galiba yeni yönetim Esesi kendi çiftlikleri gibi gorup istedikleri gibi at kosturuyorlar. Bunlara birilerinin dur demesi gerekir.

5 18 Cevap Yaz
esstore

Sen önce 1 senedir ödemediğin personelinin maaşlarını öde. Sen kimsin ki koca eskişehirspor sana muhtaç olsun. O bahsettiğin dükkanda çakma ürünleri orjinal diye piyasaya sunuyorsun. Peki kulübe ne kadarını veriyorsun?

5 4
Emre şan

Sen iyimisin kardeş

1 2
Es26 2 Aralık 2020 16:09

Eskisehirsporunda senden alacağı var osman taş. Kişisel egoların yüzünden fuat capayi gönderdin sayende borçlu listesine 1 trilyon daha eklendi. Bu borç benim borcumdur cebimden öderim dedin daha ödemedin. Eğer delikanliysan adamsan alacaklarına karşılık bu borcu kapatırsın. Eskişehirspor taraftarı sizden daha uyanık hiç bişeyi unutmaz...

5 18 Cevap Yaz
bilek26

fuat çapa gitti coşkun hocayı getirdiydi ve takım takım olduydu artık mahkum oyun oynamıyordu, bu yonetim ise dönen çarkları çomak sokup kendisinden önceki hoca ve futbolcuları atıp takımı averaj takımı haline getirdi hadi şimdi cevap versin sizin her halükarda bu yönetimin her nanesini destekleyenler çok bilmiş olduğunu sanan ama futboldan zerre anlamayan güvendikleriniz.

3 5
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat