alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Önce Büyükerşen'e mesaj attı, ama sonra...

Videoyu Aç Önce Büyükerşen'e mesaj attı, ama sonra...
A
a

Eskişehir’de Kurban Bayramı’nda bir vatandaşın sosyal medyadan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ve belediyeyi etiketleyerek yaptığı paylaşım çok konuşuldu.

Eskişehir haberleri

Eskişehir’de Kurban Bayramı’ndan bir vatandaş sosyal medyada “Çok değerli Yılmaz hocam. @Y_Buyukersen  Yıl olmuş 2020 asfalta micir atmak nedir. Üstelik kırsal bir yer de değil. Kalabak suyu deposu ile asri mezarlık arasında çektik fotoyu. Arabanın heryeri zift. Cam kırılmadı çok şükür. @eskisehirbb” şeklinde bir paylaşım yaparak şikayette bulundu.

Büyükşehir Belediyesi ise fotoğrafın çekildiği bu yolun Karayolları’nın sorumluluğunda olduğu ve bu çalışmayı gerçekleştirenlerin de Karayolları personeli olduğu cevabını verdi. Vatandaş da aynı mesajı tekrar attı ancak bu kez etiketlenen Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı oldu.
Bunun ardından, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı duruma müdahil olarak paylaşımı yapan vatandaşın talebini özel mesaj ile Bakanlığa iletmesi gerektiğini ifade eden bir yanıt verdi.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Trajik 5 Ağustos 2020 19:16

Daha devlet ve hükümet arasındaki farkı bilmeyenler varken. Varsın bu vatandaşta belediye sorumlu zannetsin ne çıkar ? Ama karayollarının yaptığıda tam kör göze parmak adlı bir çalışma olmuş..Bir çin deyimi der ki; Çalışıyorsa Kurcalamayacaksın..

6 11 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat