alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Okulların Açılması İle Polis Denetimlerini Sıklaştırdı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Okulların Açılması İle Polis Denetimlerini Sıklaştırdı
A
a

Yurt Geneli İle Birlikte Afyonkarahisar’Da Yeni Eğitim Ve Öğretim Döneminin Başlamasının Ardından Polis Tarafından Gençlerin Büyük Oranda Gittikleri Kent Merkezindi Playstation Oyun Salonları Başta Olmak Üzere Parklar Ve Bazı Okul Önlerinde Denetim Yapıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yurt geneli ile birlikte Afyonkarahisar’da yeni eğitim ve öğretim döneminin başlamasının ardından polis tarafından gençlerin büyük oranda gittikleri kent merkezindi playstation oyun salonları başta olmak üzere parklar ve bazı okul önlerinde denetim yapıldı.
Okulların açılması ile birlikte yurt genelinde gerçekleştirilen denetimler Afyonkarahisar’da yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen denetimlere diğer birimlerde destek verdi. Denetimler kapsamında Kadınana Caddesi ve Erenler Mahallesi’ndeki playstation oyun salonları başta olmak üzere birçok park ile bazı liselerin önünde denetimler yapıldı. Denetimlerde ekipler, parklarda oturan vatandaşları tek tek Genel Bilgi Taraması’nı (GBT) yaptı. Maskesi olmayan vatandaşları da uyaran polis ekipleri gün boyu denetimlerini sürdürdü.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat