alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Öğrenciler İçin Tehlike Arz Eden Okul Yolunda Yeni Düzenleme

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Öğrenciler İçin Tehlike Arz Eden Okul Yolunda Yeni Düzenleme
A
a

Afyonkarahisar’Da Faaliyet Gösteren Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi Önünde Bulanan Ve Öğrenciler İçin Tehlike Arz Eden Yolda Düzenleme Yapıldı. Yapılan Düzenlemeleri Yerinde İnceleyen Vali Gökmen Çiçek, Bas Geç Ve Yan Yol Çalışmalarını Yerinde Denetledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da kent merkezindeki Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi önünde bulanan ve öğrenciler için tehlike arz eden yolda düzenleme yapıldı. Yapılan düzenlemeleri yerinde inceleyen Vali Gökmen Çiçek, bas geç ve yan yol çalışmalarını yerinde denetledi.
Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, öğrencilerin okul çıkışlarında güvenle seyahati için yapılan bas geç ve yan yol çalışmalarını yerinde denetledi. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklamada bulunan Vali Çiçek, “Recep Tayyip Erdoğan Anadolu lisemizin önündeki yolun öğrencilerimiz için tehlike arz ettiğiyle ilgili bir kaç gündür hem yerel basınımızdan hem velilerimizden ve okul idaremizden haklı bir serzeniş vardı. Bu haklı serzenişleri çözüme kavuşturmak için bütün kurumlar el ele verdi” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat