alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

O gelirlerin tamamı Mehmetçiğe

Videoyu Aç O gelirlerin tamamı Mehmetçiğe
A
a

Survivor 2018 için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Acun Ilıcalı "Milletimizin bütün fertleri gibi benim ve yarışmacıların da kalbi Afrin'de.. Zaferden şüphemiz yok" diyerek Mehmetçiğe destek mesajı verdi.

Acun Ilıcalı, yapımcısı ve sunucusu olduğu ‘Survivor 2018 All Star’ için bulunduğu Dominik Cumhuriyeti’nden, yarışmacılar ve ekibiyle birlikte Mehmetçiğe destek mesajı verdi. Ilıcalı, Afrin’deki teröristleri temizlemek için Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında çok zor şartlarda şerefli bir mücadele veren kahraman Türk askerlerinin duacısı olduklarını ifade etti:

 "Milletimizin bütün fertleri gibi benim ve yarışmacıların da kalbi Afrin’de... Milletçe inandığımız ve birlik olduğumuz zaman önümüzde hiçbir kuvvetin duramayacağına inanıyorum. O zor şartlarda mücadele veren askerimizi desteklemek milletimizin her ferdi için hem görev hem de şeref." 


Reklam ve sms gelirleri yiğitlerimize

Acun Ilıcalı sözlerine şu şekilde devam etti: ‘O Ses Türkiye’ ve ‘Survivor 2018 All Star’ reklam ve SMS gelirlerini Mehmetçik Vakfı’na bağışladık. Elimizden geldiği ölçüde destek vermeye devam edeceğiz. Ülkemiz için yaptıkları fedakârlıkları biliyoruz. Zaferden şüphemiz yok. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat